کد خبر: 4078457
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶

رقابت ۱۲۰۰ نفر در مسابقات قرآن نیروی انتظامی لرستان

بیست‌و‌هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و خانواده‌های وابسته فرماندهی انتظامی لرستان با شرکت یک هزار و 200 نفر در خرم‌آباد آغاز شد.

حجت‌الاسلام سیداسماعیل حسینی‌مازندرانی،  رئیس عقیدتی - سیاسی نیروی انتظامی لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام سیداسماعیل حسینی‌مازندرانی،  رئیس عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی استان لرستان امروز، ۲۵ مرداد در حاشیه برگزاری بیست‌و‌هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و خانواده‌های وابسته فرماندهی انتظامی لرستان، گفت: این مسابقات قرآنی در رشته‌های حفظ، اذان، درک مفاهیم، قرائت ترتیل و تحقیق به مدت یک روز در سالن اجتماعات فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات قرآن کریم یک هزار و 200 نفر از کل مجموعه فرماندهی انتظامی شرکت کرده‌اند که در دو بخش بانوان و آقایان با هم به رقابت می‎پردازند، افزود: نفرات برتر این مسابقات به رقابت‌های سراسری قرآن کریم راه پیدا می‌کنند.

یادآور می‌شود، در بخش بانوان داوری این دوره از مسابقات قرآن کریم را بهاره امیدزاده، نیلوفر سپهوند و لیلا برادران و در بخش آقایان نیز عزت‌الله گوشه‌ای، حسین‌علی قائدرحمت و سیدمحمدشاهرخی برعهده دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha