کد خبر: 4076531
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰

آمادگی ناوگان لرستان برای بازگرداندن زائران عتبات عالیات

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان از آمادگی ناوگان حمل‌ونقل عمومی استان برای بازگشت زائران عتبات عالیات در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

مرتضی شیروانی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، مرتضی شیروانی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان شنبه، ۱۵ مرداد، در یک گفت‌وگوی خبری، اظهار کرد: با توجه به افزایش تعداد زائران در ایام دهه اول محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی، بنا به تأکید سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در خصوص پشتیبانی استان‌ها از مرز مهران و تسریع در بازگشت زائران، ناوگان حمل‌ونقل عمومی برون‌شهری لرستان برای جابجایی و بازگشت زائران آمادگی کامل دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هزار و ۴۰۵ دستگاه ناوگان اتوبوس، مینی‌بوس و سواری تحت پوشش ۸۳ شرکت و مؤسسه مسافری در استان فعالیت دارند، افزود: در صورت ضرورت و اعلام نیاز استان ایلام، آمادگی لازم اعزام ناوگان برای بازگشت زائران وجود دارد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان اضافه کرد: با هماهنگی شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل مسافر و تلاش شبانه‌روزی همکاران حوزه حمل‌ونقل، خللی در جابجایی زائران عتبات عالیات ایجاد نشود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha