کد خبر: 4068432
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰
22 و 23 تیر؛

دوره آموزشی «بیان تفسیر قرآن کریم» در مدارس علمیه لرستان برگزار می‏‌شود

مدیر ستاد اقامه نماز لرستان از برگزاری اولین دوره «بیان تفسیر قرآن» طی روزهای 22 و 23 تیرماه جاری با حضور طلاب مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی زینبیه شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدجواد چراغی، مدیر ستاد اقامه نماز لرستانحجت‌الاسلام محمدجواد چراغی، مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی‌ موعود(عج) لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، با اشاره به فعالیت ستاد تفسیر لرستان، گفت: طی نشستی که اخیراً با حجت‌اسلام روح‌الله مهدوی‌خواه، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران لرستان داشتیم در رابطه با برنامه‌های آموزشی و فرهنگی ستاد اقامه نماز، بنیاد مهدویت و ستاد تفسیر تصمیماتی اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه ستاد تفسیر و ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی امام مهدی(عج) استان لرستان آمادگی اجرای برنامه‌های آموزشی در تابستان برای طلاب حوزه‌های علمیه استان لرستان را دارد، افزود: در این نشست حوزه علمیه خواهران لرستان نیز آمادگی خود جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای ارتقای سطح علمی و آگاهی طلاب خواهری که در مدارس به‌عنوان امام جماعت یا مبلغ فعالیت دارند را اعلام کرد.

چراغی اضافه کرد: در این نشست مقرر شد، اولین دوره بیان تفسیر در تاریخ 22 و 23 تیرماه جاری با حضور طلاب مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی زینبیه شهرستان خرم‌آباد با حضور اساتید استاد تفسیر برگزار شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان گفت: در این نشست همچنین مقرر شد، سرفصل‌های معارف نماز مانند شیوه‌های دعوت به نماز و پاسخ به شبهات و اهمیت به نماز برای طلاب جدیدالورود حوزه‌های علمیه خواهران شهرستان‌های استان برگزار شود.

وی در خاتمه از برگزاری کارگاه‌های «معارف مهدویت» با حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت در استان خبر داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha