کد خبر: 4066973
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
از ابتدای سال‌جاری تاکنون؛

۲۰ میلیارد ریال زکات در بروجرد جمع‌آوری شد

مسئول شورای زکات بروجرد با بیان اینکه پرداخت زکات در بروجرد طی سه ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون دو میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان زکات در بروجرد جمع‌آوری شده است که پرداخت زکات طی سه ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.

۲۰ میلیارد ریال زکات در بروجرد جمع‌آوری شدبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام حسن سعیدی، مسئول شورای زکات بروجرد امروز، ششم تیر در جمع خبرنگاران، گفت: در راستای پرداخت زکات اقداماتی برای ترویج این مهم صورت گرفته به طوری که ۶۰ هزار بروشور زکات در بین روستاهای شهرستان توزیع شده است.

وی افزود: همچنین از طریق برنامه شاد، طرحی با عنوان «هر دانش‌آموز، یک مبلغ زکات» اجرا می‌شود که این طرح نیز با هدف گسترش و ترویج زکات بوده و اعزام مبلغ به روستاها در دستور کار قرار دارد.

مسئول شورای زکات بروجرد تصریح کرد: جمع‌آوری زکات با هدف کمک به نیازمندان در بخش‌های مختلف است که بخشی برای کارهای عمرانی و محرومیت‌زدایی در روستاها و بخشی هم در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

حجت‌الاسلام سعیدی اضافه کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بالغ بر دو میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان زکات در بروجرد جمع‌آوری شده است که پرداخت زکات طی سه ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha