کد خبر: 4058754
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴

مدیر کل تعاون لرستان با بیان اینکه توانمندسازی افراد جویای کار مهم‌ترین عامل ایجاد اشتغال است، گفت: امروز کار جهادی و انقلابی برای تقویت حوزه‌های مختلف در استان از ملزومات پیشرفت و توسعه کشور و استان است و استفاده از ظرفیت این روحیه بین آحاد مردم لازم و ضروری است.

علی جهانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، علی جهانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان شنبه، 31 اردیبهشت در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین امیدی، امام جمعه سلسله با ییان اینکه استفاده از ظرفیت نیروهای جهادی و انقلابی در تحرک بیشتر خدمت به مردم یکی از اولویت‌های این مدیریت است، گفت: امروز کار جهادی و انقلابی برای تقویت حوزه‌های مختلف در استان از ملزومات پیشرفت و توسعه کشور و استان است و استفاده از ظرفیت این روحیه بین آحاد مردم لازم و ضروری است.

وی افزود: شهرستان سلسله دارای پتانسیل‌ها و نیروی انسانی خوبی است که باید با اشتفاده از این ظرفیت مهم  در توسعه این شهرستان تلاش کنیم .

جهانی به برنامه‌های وزارت مردم در رفع فقر مطلق اشاره کرد و گفت: با هم‌افزایی و هماهنگی همه نهادهای مردمی و دولتی و استفاده از ظرفیت ائمه جماعات در شناسایی افراد کم‌برخوردار در رفع این معضل در استان کمک کنیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در سفر یک روزه به شهرستان سلسله ابتدا در بازدید سرزده از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سلسله و حضور در جمع کارکنان و مراجعه‌کنندگان به این اداره و بررسی مسائل و مشکلات آنان، بر سرعت و دقت در انجام فرایندهای کار مردم و ارباب‌رجوع تأکید کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: