کد خبر: 4057184
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸

طی حکمی از سوی رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور محمد قدمی به‌عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر لرستان منصوب شد.

سرپرست هلال‌احمر لرستان منصوب شدبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر لرستان، طی حکمی از سوی پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور، محمد قدمی به‌عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر لرستان منصوب شد.

قدمی سوابقی چون رئیس جمعیت هلال‌احمر الیگودرز، بخشدار ززوماهرو، مشاور و قائم مقام مدیر عامل هلال‌احمر لرستان، رئیس شورای شهرستان الیگودرز و معاون امداد و نجات هلال‌احمر لرستان را در کارنامه خود دارد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان امروز، 25 اردیبهشت با حضور معاون عمرانی استاندار لرستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشور در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان با اشاره به اینکه لرستان جزو استان‌های حادثه‌خیز کشور است، اظهار کرد: این موضوع تلاش و توجه بیشتر مسئولان  را در خصوص جمعیت هلال‌احمر استان با توجه به اینکه جزو استان‌های کم‌برخوردار است، می‌طلبد.

وی افزود: اگر همدلی، هم‌افزایی و یک‌صدایی را داشته باشیم با توجه به بستری که در ستاد جمعیت هلال‌احمر وجود دارد می‌توان کارهای بزرگی را در لرستان انجام داد.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: ۱۵۰ هکتار زمین ازنا که بدون استفاده‌ رها شده، کارخانه داروسازی و سرم‌سازی جزو ظرفیت‌های استان است که می‌توان در راستای تولید و اشتغال استفاده کرد.

سلیمانی بیان کرد: امیدواریم با کمک مسئولان و جمعیت هلال‌احمر شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌های جمعیت هلال‌احمر باشیم.

وی به وضع آشیانه بالگرد هلال‌احمر استان نیز اشاره کرد و گفت: متأسفانه کار کارشناسی برخی از پروژه‌ها از جمله آشیانه خوب انجام نشده است، اما این پروژه یکی از برنامه‌های محوری سال‌ جاری است که به دنبال رفع نواقص و تکمیل آن هستیم.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشور در خاتمه بیان کرد: یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های کلان جمعیت هلال‌احمر فعال کردن کارگاه‌های مولدسازی است که با توجه به شعار سال در راستای تولید و اشتغال‌زایی فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: