کد خبر: 4029616
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
معاون استاندار لرستان تاکید کرد:

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر لزوم ضرورت اتجتم کارهای نوآورانه با پرهیز از موازی‌کاری توسط سمن‌ها، گفت: تأثیر اقدامات سمن‌ها در جامعه مشهود باشد.

بهرام ستاری، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به گزارش ایکنا از لرستان، بهرام ستاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، سه‌شنبه، ۲۸ دی در شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل این شورا نظارت، انسجام و کیفی‌سازی فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و بررسی پرونده‌های متقاضیان صدور و تمدید پروانه فعالیت تشکل‌های مردم‌نهاد است.

وی سیاست دولت را حمایت از سمن‌ها دانست و گفت: وجود سمن‌ها کمک به حاکمیت در جهت رفع معضلات و مشکلات با بهره‌گیری از ظرفیت دانش و توانایی آ‌نها است و با علم به این مهم باید سمن‌ها را تقویت کرد.

ستاری با تاکید بر اینکه در راستای تقویت سمن‌ها، در گام اول باید نقش نظارتی شورا به خوبی ایفا شود و در قدم بعدی سمن‌ها با افزایش سطح کیفی و علمی خود در ارائه سبک جدیدی از کار فعالیت نمایند، ادامه داد: برای رسیدن به این مهم ضرورت دارد از انجام فعالیت‌های عادی و تکراری پرهیز شود و با لحاظ قوانین تعریف شده به دنبال نوآوری باشیم.

معاون استاندار لرستان بر لزوم برنامه‌ریزی صحیح و دقیق از منابع و امکانات برای فعالیت سمن‌ها در مسیر درست تاکید کرد و گفت: اقدامات سازمان‌های مردم‌نهاد به گونه‌ای انجام شود که تأثیر آن در جامعه مشهود باشد.

وی با اشاره به موضوع بررسی وضعیت سمن‌ها، تاکید کرد: در فرآیند صدور و تمدید پروانه فعالیت تشکل‌های مردم‌نهاد ارزیابی‌های لازم از میزان عملکرد سمن‌ها مد نظر خواهد بود و در این راستا سمن‌های فعال تقویت می‌شوند‌.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: