کد خبر: 3987907
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
رئیس اداره قرآن آموزش و پرورش لرستان خبر داد؛
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان از کسب شش رتبه کشوری توسط دانش‌آموزان لرستانی در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خبر داد.

کسب مقام برتر ۶ دانش‌آموز لرستانی در مسابقات قرآن، عترت و نمازعیسی حیدروند، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، با اشاره به درخشش دانش‌آموزان لرستان در سی‌و‌نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز، اظهار کرد: شش نفر از دانش‌آموزان لرستانی در این مسابقات قرآنی رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند که نشان از فعالیت خوب مربیان قرآن آموزش و پرورش، والدین و تلاش آنان دارد.

وی ادامه داد: در رشته انشای نماز پایه دوازدهم، محمد صادقی از لرستان حائز رتبه اول شد و در رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم متوسطه دوم علی روشن‌زاده از لرستان رتبه چهارم را کسب کرد.

حیدروند با بیان اینکه در رشته حفظ عمومی پایه یازدهم بانوان، کوثر صفرزاده از لرستان توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد و در رشته مداحی امیرعلی گودرزی به رتبه پنجم دست یافت، گفت: در رشته مداحی و در بخش بانوان فاطمه محمدیان دوم شد و در رشته انشای نماز پایه دوازدهم، رها سپهوند رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: