کد خبر: 3987785
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
سرپرست جهاددانشگاهی لرستان بیان کرد:
سرپرست جهاددانشگاهی لرستان با بیان اینکه مطالعه وصیت‎نامه شهیدان می‎تواند چراغ راهی برای همگان باشد، گفت: جهاددانشگاهی به‌عنوان یک نهاد علمی، فرهنگی و انقلابی، رسالت عظیمی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و معرفی آرمان‌های این عزیزان دارد.

////به گزارش ایکنا از لرستان، به‌مناسبت فرارسیدن ۱۶ مردادماه، سالروز تأسیس جهاددانشگاهی، رئیس و معاونان جهاددانشگاهی لرستان، امروز، ۱۰ مردادماه به همراه جمعی از مسئولان با خانواده شهید «یعقوب بهارونداحمدی» دیدار کردند.

در این دیدار که به‌همت سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی لرستان برگزار شد، حجت‌الاسلام حسین فلاحی‌اصل، معاون فرهنگی دانشگاه لرستان، محمود زرین‌جویی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، رضا نیازی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراد شیخ‌پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان حضور داشتند.

امین سلاحورزیان، سرپرست جهاددانشگاهی واحد لرستان در این دیدار، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به‌عنوان یک نهاد علمی، فرهنگی و انقلابی، رسالت عظیمی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و معرفی آرمان‌های این عزیزان دارد.

وی شهید یعقوب بهارونداحمدی را افتخاری برای استان دانست و افزود: شرح حال این شهید بزرگوار سراسر غیرت، شهامت و شجاعت است و حقیقتاً مطالعه وصیت‎نامه شهیدان می‎تواند چراغ راهی برای همگان باشد، بنابراین باید مورد توجه قرار گیرد.

سلاحورزیان دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را مایه مباهات بیان کرد و ادامه داد: امیدواریم سپاسگزاری خود را از این عزیزان، در عمل و با تلاش جهت سربلند کردن کشور نشان دهیم و میراث‌دار حقیقی و صادق راه آنان باشیم.

وی با تأکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و الگوگیری از خصوصیات و ویژگی‌های این عزیزان، افزود: غیرت، شهامت و شجاعت از ویژگی‌های برجسته شهداست.

رضا‌ نیازی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در این دیدار، گفت: قیام امام حسین(ع) در طول تاریخ جریان‌ساز بوده است و انقلاب ما نیز به تبعیت از قیام آن حضرت است.

وی اهداف انقلاب اسلامی ایران را ادامه‌دهنده اهداف قیام امام حسین(ع) دانست و افزود: عمل به وصیت‌نامه شهدا باید الگوی جوانان ما در گام دوم انقلاب اسلامی ایران باشد.

نیازی با تأکید بر لزوم استمرار برگزاری یادواره شهدا و سرکشی از خانواده‌های آنان، گفت: در گام دوم انقلاب، توجه بیشتر به اهداف و آرمان‌های شهدا مورد تأکید است.

دیدار جهادگران جهاددانشگاهی لرستان با خانواده شهید «یعقوب بهارونداحمدی» را مشاهده کنید!

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: