کد خبر: 3901245
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
مدیر مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها با اشاره به افزایش میزان کمک‌های مردمی، گفت: در راستای رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات ۲۷۰۰ بسته غذایی به صورت هدفمند توزیع شد.

توزیع ۲۷۰۰ بسته معیشتی توسط آبشار عاطفه‌ها در لرستاننرگس صفربیرانوند، مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها، دوشنبه، پنجم خردادماه در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت‌های این مؤسسه خیریه در طول ماه مبارک رمضان، اظهارکرد: پس‌از صدور فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی‌بر برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات در سطح کشور دو هزار و ۷۰۰ بسته مواد غذایی در سطح استان با عنوان رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه توزیع شد.

وی با اشاره به این‌که توزیع بسته‌ها به‌صورت کاملاً هدفمند و رایگان انجام شده است، افزود: این بسته‌ها بین فقرا و نیازمندان شناسایی شده توزیع شد به شکلی که این خانوارها قبلاً توسط مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها شناسایی و مستحق دریافت این کمک‌ها بودند.

بیرانوند تهیه جهیزیه، توزیع بسته‌های معیشتی و طبخ غدا برای زائران اربعین حسینی در قالب برپایی موکب را از دیگر فعالیت‌های مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان برشمرد و گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آن، توزیع بسته‌های معیشتی توسط مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در طول سال استمرار خواهد داشت‌.

مدیرعامل مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها با تقدیر و تشکر از اعتماد کامل مردم به این مؤسسه، ادامه داد: در شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا و تعطیلی برنامه‌ها و اصناف و بازار در ماه مبارک رمضان سال جاری شاهد رشد ۲۰ درصدی کمک‌های مردمی بودیم که این امر نشان از حس نوع‌دوستی مردم است.

وی راه‌اندازی پویش «ارمغان آزادی» جهت آزادی قطعی یک زندانی را از دیگر فعالیت‌های مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در طول ماه مبارک رمضان سال‌جاری دانست و با اشاره به واریز ۶۳ میلیون تومان به حساب ایتام شناسایی شده توسط این مؤسسه، افزود: در طول ماه مبارک رمضان مقادیر زیادی آرد و نان بین خانوارهای شناسایی شده توسط این مؤسسه در سطح استان لرستان توزیع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: