کد خبر: 4226007
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹
۲۲ تیرماه

همایش شیرخوارگان حسینی در شهرهای لرستان برگزار می‌شود

همایش شیرخوارگان حسینی با حضور مادران و کودکان شیرخوار جمعه، ۲۲ تیرماه در شهرهای مختلف استان لرستان برگزار می‌شود.

همایش شیرخوارگان حسینیبه گزارش ایکنا از لرستان، هم‌زمان با نخستین جمعه از ماه  محرم که به‌نام حضرت علی‌اصغر(ع) نام‌گذاری شده است، اجتماع مادران و شیرخوارگان عاشورایی با حضور مادران و کودکان شیرخوار در شهرهای مختلف استان لرستان برگزار می‌شود.

این مراسم از ساعت ۸ صبح در مصلی الغدیر خرم‌آباد آغاز می‌شود که حجت‌الاسلام سیدنواب موسوی، مدرس حوزه علمیه قم به سخنرانی خواهد پرداخت و همچنین کربلایی مهدی ترکاشوند مداحی این مراسم را برعهده دارد.

مراسم شیر خوارگان حسینی در شهرستان دلفان نیز جمعه، ۲۲ تیرماه ساعت ۸ صبح در مصلی شهرستان دلفان برگزار می‌شود.این مراسم در شهرستان الیگودرز روز جمعه ساعت ۹ صبح از سوی هیئت عزاداران ثامن‌الحجج(ع) و سقاخانه امام هشتم(ع) در حسینیه پونه‌زار این شهرستان برگزار می‌شود.

همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان پلدختر به یاد حضرت علی اصغر(ع) شیرخوار کربلا جمعه، ۲۲ تیرماه ساعت ۷ صبح در محوطه سالن کشتی واقع در کوی سازمانی‌ها، خیابان معلم جنوبی روبروی مدرسه شهید چاغروند برگزار می‌شود.

در بروجرد این مراسم ساعت ۸ صبح در مصلی نمازجمعه این شهرستان برگرار می‌شود و در معمولان این مراسم از سوی هیئت دلسوختگان حضرت زینب(س) با سخنرانی حجت‌الاسلام آروانی، امام جمعه این شهرستان با نوای مصطفی سعیدی در مسجد المهدی(عج) برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام
captcha