کد خبر: 4225900
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۲

راه‌اندازی پویش «اطعام حسینی» با مشارکت ۱۸۰ مرکز نیکوکاری در لرستان

مدیرکل کمیته امداد لرستان از راه‌اندازی پویش اطعام و احسان حسینی با هدف توزیع غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند با مشارکت ۱۸۰ مرکز نیکوکاری و هیئت‌های مذهبی و مساجد در سراسر استان خبر داد.

جلال شیخ‌پور، مدیرکل کمیته امداد لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان، جلال شیخ‌پور، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان امروز، ۱۹ تیرماه، گفت: پویش به عشق حسین برای جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین از اول ماه محرم شروع شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

وی افزود: شهروندان نیکوکار می‌توانند با ارسال عدد ۰۶۶ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی Ekram.emdad.ir در این پویش مشارکت کنند.

شیخ‌پور اضافه کرد: پویش اطعام و احسان حسینی نیز با هدف توزیع غذای گرم میان خانواده‌های نیازمند، در همین ایام با مشارکت مراکز نیکوکاری و هیئت‌های مذهبی و مساجد در سراسر استان اجرا می‌شود. 

وی گفت: نیکوکاران می‌توانند از طریق کد دستوری #۰۶۶*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۹۵ نذورات خود را پرداخت کنند، همچنین ۱۸۰ مرکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد و دفاتر امداد آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم در پویش اطعام حسینی است.

انتهای پیام
captcha