ثبت‌نام ترم تابستانه دارالقرآن نور خرم‎آباد آغاز شد
کد خبر: 4220929
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۳

ثبت‌نام ترم تابستانه دارالقرآن نور خرم‎آباد آغاز شد

مدیر دارالقرآن نور ناحیه دو آموزش و پرورش خرم‌آباد با اشاره به بهره‌مندی ۳۰۰ قرآن‌آموز از کلاس‎های آموزشی دارالقرآن نور در ترم بهار، گفت: برای اوقات فراغت دانش‌آموزان کلاس‌های آموزش روخوانی و روانخوانی و حفظ قرآن در ترم تابستان برگزار می‌شود.

قرآن آموزان دخترپریناز شرفی، مدیر دارالقرآن نور ناحیه دو آموزش و پرورش خرم‎آباد در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از آغاز ثبت‌نام دوره تابستانه آموزش قرآن در دارالقرآن نور خبر داد و گفت: برای اوقات فراغت و فصل تابستان دانش‌آموزان کلاس‌های آموزش قرآن در این دارالقرآن برگزار می‏‌شود.

وی با اشاره به اینکه تاریخ شروع کلاس‎ها دهم تیرماه و پایان کلاس‎ها دهم شهریوماه امسال اعلام شده است، افزود: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در این کلاس‎ها می‎توانند تا نهم تیرماه با مراجعه حضوری و یا از طریق سایت دارالقرآن نور برای نام‌نویسی اقدام کنند.

شرفی با اشاره به اینکه کلاس‎های آموزش قرآن در رشته‌های حفظ جزء 30 و حفظ کل قرآن، قرائت، روخوانی و روانخوانی است و همه دانش‌آموزان دختر در همه مقاطع تحصیلی و دانش‌آموزان پسر در مقطع ابتدایی می‎توانند برای نام‌نویسی اقدام کنند، ادامه داد: در این دارالقرآن همچنین کلاس‎های تقویتی زبان انگلیسی، ریاضی، زبان و ادبیات فارسی و نقاشی را خواهیم داشت.

مدیر دارالقرآن نور ناحیه دو آموزش و پرورش خرم‎آباد با اشاره به اینکه پنج مربی با این دارالقرآن برای برپایی کلاس‎های ترم تابستانه مشارکت دارند، افزود: امسال با توجه به اطلاع‌رسانی خوبی در زمینه معرفی دارالقرآن در سطح مدارس خرم‎آباد داشته‌ایم شاهد استقبال خوبی از سوی دانش‌آموزان برای شرکت در کلاس‎های تابستانه آموزش قرآن هستیم.

شرفی گفت: در ترم بهار در مجموع 250 تا 300 قرآن‌آموز در کلاس‎های آموزش قرآن دارالقرآن نور شرکت کردند و برای تابستان امسال نیز پنج کلاس برگزار می‌شود.

انتهای پیام
captcha