۶۳ مجموعه مردمی برای مشارکت در «میهمانی غدیر» اعلام آمادگی کردند
کد خبر: 4220768
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
در خرم آباد

۶۳ مجموعه مردمی برای مشارکت در «میهمانی غدیر» اعلام آمادگی کردند

دبیر ستاد مردمی میهمانی عید غدیر خرم‌آباد از اعلام آمادگی ۶۳ مجموعه مردمی برای مشارکت در جشن بزرگ غدیر در خرم‎آباد خبر داد و گفت: ۱۴ کمیته در ستاد مردمی جشن میهمانی سه کیلومتری عید غدیر در خرم‌آباد فعالیت دارند.

مسلم رضاییپور، دبیر ستاد مردمی جشن میهمانی سه کیلومتری عید غدیر در خرمآبادمسلم رضایی‎پور، دبیر ستاد مردمی جشن میهمانی سه کیلومتری عید غدیر در خرم‎آباد در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، در تشریح جزئیات این جشن گفت: ستاد مردمی جشن غدیر در خرم‎آباد طی فروردین‌ماه امسال شکل گرفت و تاکنون چهار جلسه در این راستا تشکیل شده است.

وی از اعلام آمادگی 63 مجموعه مردمی برای شرکت در جشن بزرگ عید غدیر خم خبر داد و افزود: این مجموعه‌ها شامل مواکب، هیئت‌های مذهبی، گروه‌های جهادی، خانواده‌ها هستند که در محورهای اطعام، پذیرایی ساده، توزیع شربت و شیرینی، جهاد تبیین، حجاب و عفاف، ایثار و شهادت، کودک و نوجوان، قرآنی، بازی و سرگرمی مشارکت خواهند داشت.

رضایی‎پور ضمن دعوت از مردم برای مشارکت در این جشن میهمانی غدیر که همزمان با عید سعید غدیرخم در بلوار شورا (شهید سیدنورخدا موسوی) برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در نظر داریم پویش‌های «اطعام غدیر» و «حمل و نقل» نیز در قالب این جشن بزرگ راه‌اندازی شود.

دبیر ستاد مردمی جشن میهمانی سه کیلومتری عید غدیر در خرم‎آباد با اشاره به تشکیل 14 کمیته در ستاد مردمی جشن میهمانی سه کیلومتری عید غدیر در خرم‎آباد، اظهار کرد: از مهمترین این کمیته‌ها می‎توان به کمیته امنیتی ـ انتظامی، هیئت‌های مذهبی، مواکب حسینی، قرآن، بانوان، هیئت رزمندگان، روابط عمومی، کارگران، اصناف و بازاریان، بازنشستگان، نماز و پارکینگ‌ اشاره کرد.

انتهای پیام
captcha