برنامه‌های تابستانه کانون پرورش فکری لرستان در 20 مرکز ثابت اجرا می‌شود
کد خبر: 4220617
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۱
مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان:

برنامه‌های تابستانه کانون پرورش فکری لرستان در 20 مرکز ثابت اجرا می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان، از اجرای برنامه‌های تابستانه کانون در 20 مرکز ثابت خبر داد و گفت: در اجرای برنامه‌های تابستانه از ظرفیت گروه‌های جهادی و گروه‌های مردم‌نهاد استفاده می‌شود.

رضا داوری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، رضا داوری، مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان امروز، 20 خردادماه در آیین آغاز فعالیت‌های تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان که در مرکز شماره دو خرم‌آباد برگزار شد، گفت: فعالیت‌های تابستان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تابستانتو بساز» به صورت رسمی آغاز شد.

وی به فعالیت 20 مرکز ثابت در برنامه‌های تابستانه اشاره کرد و افزود: مراکز کانون پرورش فکری استان لرستان در تابستان امسال چند مُدل برنامه برای مخاطبان دارد که از آن جمله می‌توان به طراحی «بسته‌های ویژه» متشکل از فعالیت‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی، کارگاه و کلاس، برگزاری رویدادهای مناسبتی، طراحی و اجرای مسابقه، جشنواره و مهرواره، برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی اشاره کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان اضافه کرد: فعالیت‌های شصت‌گانه، توسعه و ترویج کتابخوانی، توجه به طرح کانون مدرسه، توسعه و ترویج علم و فن‌آوری، طرح توسعه و ترویج زبان و ادبیات فارسی، قصه‌گویی، برنامه‌ریزی برای محرم و اربعین حسینی، فعالیت‌های علمی و نجوم، ترویج پژوهش و اقدام‌پژوهی، آموزش خبرنگاری و روزنامه‌نگاری، دوره تندخوانی و پخش فیلم‌های تولید کانون در تابستان امسال از سوی مراکز فرهنگی هنری ارائه می‌شوند.

داوری به ارتباط با خانواده‌ها و والدین، برگزاری انواع کارگاه‌های مشاوره، استفاده از حلقه‌های میانی و گروه‌های جهادی و گروه‌های مردم نهاد در برنامه‌های امسال اشاره کرد و گفت: در اجرای فعالیت‌های مراکز از کمک اعضای نوجوان و اعضای پیشکسوت استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است، امروز همزمان با سراسر کشور مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان، برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت را در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی شروع کردند.

انتهای پیام
captcha