بیانیه سپاه لرستان به‌مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن
کد خبر: 4199127
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱

بیانیه سپاه لرستان به‌مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن، مردم استان را برای شرکت در این مراسم دعوت کرد.

بیانیه سپاه لرستان به مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمنبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سپاه لرستان، سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن، مردم استان را برای شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.

در بیانیه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«اِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ» (احقاف، ۱۳)

پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۵۷ با مدد خداوند متعال، رهبری الهی و بی نظیر حضرت امام خمینی(ره) و قدرت اراده و ایمان مردم شهیدپرور ایران اسلامی باعث ایجاد موجی از امید و شعف در بین مستضعفان و آزادمردان دنیا گردید و سبب حیرت و سرخوردگی قدرت‌های جهانی گردید.

ظهور قدرتی جدید تحت عنوان انقلاب اسلامی ایران با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» مستضعفان خسته از نیرنگ‌های استبداد و استکبار را امیدوار به رهایی از فتنه‌های مستکبران عالم کرد.

در طول این سال‌ها تا به امروز با وجود دسیسه‌های شیطان بزرگ و رژیم منحوس صهیونیستی، ملت رشید و شریف ایران، به برکت نظام جمهوری اسلامی و هدایت‌های پیامبرگونه ولی فقیه به چنان بلوغی رسیده که توطئه‌های دشمنان را به خوبی تشخیص داده و با بصیرت و قدرت ایمان خود اجازه تحقق اهداف آنان را در ایران اسلامی نخواهند داد.

اکنون و در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در حالی که امسال ایام‌الله دهه فجر مقارن با عملیات طوفان الاقصی توسط جبهه مقاومت شده است و هیمنه پوشالی رژیم اشغالگر صهیونیستی فروریخته است پاسداران سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان مانند سایر اقشار و مردم شهیدپرور برای بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین جشن پیروزی در جهان، در روز ۲۲ بهمن حاضر خواهند شد.

پیام واضح و روشن راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال این است که آمریکا و شیفتگان او آگاه باشند که ملت بزرگ ایران، همان گونه که در تاریخ پرافتخار انقلاب بارها و بارها نشان داده است، نه از تهدیدهای پوچ آنها هراسی به دل راه می‌دهد و نه ذره‌ای تردید در پیگیری آرمان‌های الهی انقلاب و به‌کارگیری توان و ظرفیت‌های داخلی به خود راه می‌دهد و به فضل الهی قله‌های موفقیت دنیا با دستان با کفایت فرزندان این انقلاب فتح خواهد شد.»

انتهای پیام
captcha