کد خبر: 4088544
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۷

تقدیر استاندار لرستان از نیروی انتظامی

استاندار لرستان با اشاره به اینکه عملکرد نیروی انتظامی در وقایع اخیر بی‌نظیر بود، گفت: فداکاری و ایثار نیروی انتظامی موجب برقراری امنیت در کشور و بقای نظام اسلامی می‌شود.

فرهاد زیویار، استاندار لرستان،به گزارش ایکنا از لرستان، فرهاد زیویار، استاندار لرستان، چهارشنبه، ششم مهر در نشست هماهنگی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: خدمات نیروی انتظامی محدود به بازه زمانی خاص نیست و در تمامی ایام سال شاهد حضور پررنگ نیروهای خدوم انتظامی در برقراری امنیت و آرامش جامعه هستیم.

وی با اشاره به اینکه در خط مقدم تمامی رخدادها و بحران‌های حساس در کشور، نیروی انتظامی انجام وظیفه می‌کند، ادامه داد: با حضور فرماندهان و پرسنل زحمتکش انتظامی نظم و امنیت در کشور برقرار خواهد ماند.

زیویار با اشاره به اینکه حوادث اخیر و ناهنجاری های به وجود آمده در کشور نقش نیروی انتظامی را بیش از پیش در برقراری آرامش و مقابله با هنجار شکنی افرادی که به دنبال برهم زدن آرامش مردم هستند، نمایان می‌سازد، تصریح کرد: از خودگذشتگی و تلاش خدمتگزاران نیروی انتظامی بسیار ارزشمند است و برقراری امنیت، حفاظت از جان، مال و ناموس مردم از وظایف ذاتی نیروی انتظامی به شمار می‌رود که با غیرت و حس انسان دوستی آمیخته است.

استاندار لرستان با یادآوری اینکه با بررسی و تحلیل شرایط کشور و هنجارشکنی های رخ داده می‌توان دریافت این قبیل مشکلات ریشه در فریب خوردن برخی افراد ساده‌لوح توسط دشمنان نظام در خارج از مرزها دارد که هوشیاری مردم و نیروی انتظامی را در خنثی سازی این تحرکات می‌طلبد، گفت: با همکاری مردم و حضور نیروهای ساعی انتظامی، هنجارشکنی در شهرهای لرستان جایی نداشته و با اقدامات به موقع زحمت کشان عرصه امنیت، آرامش و نظم در لرستان برقرار است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید راه امنیت «فرید کرم پور» خاطرنشان کرد: غیرتمندی و ایستادگی در راه حفظ امنیت مردم از ویژگی‌های بارز نیروی انتظامی است و تقدیم شهدای امنیت نمونه بارز این مدعا است.

زیویار افزود: زحمات فرماندهان و تمامی پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی استان در برقراری آرامش و امنیت مردم و مقابله با بی‌احترامی به مقدسات بسیار ارزشمند است و هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای اطلاع‌رسانی خدمات این عزیزان و تقدیر از آن‌ها است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha