کد خبر: 4078319
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۰

بهره‌مندی 140 نفر از کلاس‌های خانه قرآن روستای ونایی

مدیر خانه قرآن زینبیه روستای ونایی بروجرد با اشاره به برگزاری کلاس‌های تابستانه این خانه قرآن، گفت: در کلاس‌های این مجموعه 140 نفر در رده‌های سنی و رشته‌های مختلف مشغول به یادگیری قرآن هستند.

خانه قرآن زینبیه ونایی بروجردآمنه گودرزی، مدیر خانه قرآن زینبیه روستای ونایی بروجرد در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان با اشاره به اینکه خانه قرآن ونایی یکی از خانه‌های قرآن فعال استان است، اظهار کرد: با توجه به اوقات فراغت تابستان کلاس‌های متنوع قرآن برای سنین نوجوانان و بزرگسالان در این مجموعه در حال برگزاری است.

وی با تأکید بر لزوم ایجاد مشوق‌ها برای استقبال بهتر نوجوانان و جوانان به کلاس‌های آموزش قرآن کریم، گفت: در حال حاضر کلاس‌های روخوانی، روانخوانی قرائت سطح 3 و تجوید در رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان در حال برگزاری است.

گودرزی از برگزاری برنامه‌های متنوع قرآنی در مناسبت‌های مذهبی خبر داد و اضافه کرد: سخنرانی‌های دینی، اهدای جوایز، برگزاری مسابقات قرآن تجلیل از بانوان محجبه، محفل انس با قرآن کریم و جزءخوانی از دیگر فعالیت‌های خانه قرآن زینبیه ونایی بروجرد است.

مدیر خانه قرآن ونایی بروجرد با اشاره به بهره‌مندی 140 نفر از کلاس‌های آموزش قرآن ایام تابستان این خانه قرآن، گفت: خانواده‌ها باید از ظرفیت مؤسسات خانه‌های قرآن برای انس بیشتر فرزندان با مفاهیم قرآنی استفاده کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha