کد خبر: 4078078
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴

انجام عمل جراحی رایگان برای بیماران نیازمند در لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: اردوی جهادی عمل جراحی برای بیماری‌های سخت و پیچیده و بیماران نیازمند با همکاری دانشگاه شهید بهشتی در لرستان برگزار می‌شود.

بهرام دلفان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، بهرام دلفان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، امروز، ۲۳ مرداد در نشست با خبرنگاران لرستان با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی لرستان با همکاری دانشگاه شهید بهشتی تهران بنا دارد اردوی جهادی برای اعمال جراحی ویژه بیماران بی‌بضاعت و نیازمند جراحی پیچیده که امکان انجام انها در استان فراهم نیست را برگزار کند، اظهار کرد به شبکه‌های بهداشت و بیمارستان‌ها ابلاغ شده که بیماریابی لازم برای این اردو را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه بیماران می‌توانند مدارک خود را به دفاتر ریاست بیمارستان‌ها، شبکه‌ها، مراکز جامع سلامت و در ستاد دانشگاه به معاونت درمان تا ۲۶ مردادماه ارائه دهند، ادامه داد: پس از بیماریابی، پرونده فرد بیمار توسط پزشک آماده می‌شود و جهت اقدامات بعدی به تهران ارسال شده و در تهران پروند‌ه‌ها بررسی و اسامی آنها برای جراحی اعلام و تجهیزات مرتبط با آنها نیز آورده می‌شود. 

دلفان اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون اردوهای جهادی متعددی در مناطق محروم و عشایری لرستان برگزار شده و خدمات چشم‌گیری به صورت رایگان به مردم استان ارائه شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha