کد خبر: 4077209
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹

شهدا را الگو قرار دهیم

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد با تأکید بر ضرورت حفظ و نشر دین و الگوگیری از شهدا، گفت: شهدا به تأسی از امام حسین(ع) تلاش کردند که دین حفظ شود و نشر پیدا کند و برای رضای خدا و در سایه اخلاص در عمل در برابر دشمن ایستادند.

حجت‌الاسلام بهروز شمسی‌فر، امام‌جمعه موقت خرم‎آبادبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، اولین نشست هم‌اندیشی و هم‌افزایی مشاورین ایثارگران دستگاه‌های اجرایی و بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، سه‌شنبه، 18 مرداد با حضور دبیر شورای مشاوران وزرا و مسئول هماهنگی امور ایثارگران کشور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان و امام‌جمعه موقت خرم‌آباد برگزار شد.

حجت‌الاسلام بهروز شمسی‌فر، امام‌جمعه موقت خرم‎آباد در این نشست با بیان اینکه کار باید برای رضای خدا انجام شود، گفت: امام حسین(ع) برای حفظ و نشر دین قیام کرد، اگر امام حسین(ع) نبود با توحید، نبوت، امامت، عدل و معاد آشنا نبودیم.

وی بر ضرورت حفظ و نشر دین تأکید کرد و افزود: شهدا به تأسی از امام حسین(ع) تلاش کردند که دین حفظ شود و نشر پیدا کند و برای رضای خدا و در سایه اخلاص در عمل در برابر دشمن ایستادند.

شمسی‌فر با بیان اینکه ایمان قوی، تواضع داشتن، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن، نترسیدن از سرزنش و پاک شدن قبل از مرگ ویژگی یاران امام حسین(ع)، امام زمان(عج) و شهداست، اضافه کرد: باید شهدا را الگو قرار دهیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha