کد خبر: 4065581
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۳

حضور 4 لرستانی در مرحله فینال هفتمین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان

کارشناس مسئول دفتر قرآن، نماز و عترت اداره کل آموزش و پرورش لرستان از حضور چهار نفر از فرهنگیان لرستانی در مرحله فینال هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه فرهنگیان خبر داد.

احسان پیرداده‌بیرانوند، کارشناس مسئول دفتر قرآن، نماز و عترت اداره کل آموزش و پرورش لرستاناحسان پیرداده‌بیرانوند، کارشناس مسئول دفتر قرآن، نماز و عترت اداره کل آموزش و پرورش لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از حضور چهار نفر از فرهنگیان لرستانی در مرحله فینال هفتمین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان لرستان خبر داد و گفت: از بین هشت نفر برگزیده مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان لرستان که آثار خود را برای ارزیابی فرستادند چهار نفر برای شرکت در مرحله فینال انتخاب شدند.

وی افزود: در مرحله فینال هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم فرهنگیان که از سوم تا ششم تیرماه برگزار خواهد شد، معصومه تمیمی در رشته حفظ کل، بهاره امیدزاده در رشته حفظ 10 جزء، لیلا بشیری‌گودرزی در رشته احکام و احسان پیرداده‌بیرانوند نیز در رشته قرائت تحقیق شرکت دارند.

پیرداده‌بیرانوند اضافه کرد: دانش‌آموزان منتخب مرحله استانی نیز یکم تا هفتم تیرماه آثار خود را جهت ارزیابی ارسال می‎کنند و منتخبان این مرحله که به‌ صورت غیرحضوری است برای شرکت در مرحله فینال چهلمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‎آموزی انتخاب می‎شوند.

وی با بیان اینکه 365 دانش‎آموز لرستانی در مرحله استانی این دوره از مسابقات قرآنی موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند، افزود: نفرات اول در هر رشته و بخش و مقطع و پایه تحصیلی که در مجموع 74 نفر هستند برگزیده شدند که پس از ارزیابی آثار ارسالی دانش‎آموزان، منتخبان به مرحله فینال که مردادماه امسال به صورت حضوری برگزار خواهد شد، معرفی می‎شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha