۳۵۵ زائر لرستانی به حج تمتع اعزام می‌‏شوند
کد خبر: 4060068
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵
در قالب سه کاروان؛

۳۵۵ زائر لرستانی به حج تمتع اعزام می‌‏شوند

مدیرکل حج و زیارت لرستان از اعزام ۳۵۵ زائر لرستانی در قالب سه کاروان به حج تمتع خبر داد و گفت: پروزا‌ها به مقصد عربستان نیز به‌طور متمرکز از ۲۲ و ۲۳ خرداد در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

۳۵۵ زائر لرستانی به حج تمتع اعزام می‌‏شوندبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی حج و زیارت لرستان، سیدحمید مصطفایی، مدیرکل حج و زیارت لرستان در همایش متمرکز آموزش زائران حج تمتع در خرم‌آباد که جمعه، ششم خرداد در سالن همایش‌های حوزه هنری لرستان برگزار شد، با بیان اینکه امسال سه کاروان از این استان برای به‌جا آوردن حج تمتع عازم سرزمین وحی می‌شوند، گفت: ۳۵۵ نفر در این کاروان‌ها شرکت دارند.

وی با بیان اینکه پروزا‌ها به مقصد عربستان به‌طور متمرکز از ۲۲ و ۲۳ خرداد در سراسر کشور آغاز خواهد شد، اضافه کرد: به‌منظور آشنایی زائران خانه خدا با مناسک حج تمتع و نیز آشنایی آنها با قوانین و مقررات کشور عربستان همایش متمرکز آموزش زائران حج تمتع در خرم‌آباد برگزار شد.

مدیرکل حج و زیارت لرستان بیان کرد: از مجموع این سه کاروان دو کاروان از خرم‎آباد و یک کاروان از بروجرد اعزام می‌شود که کاروان بروجرد مدینه قبل و کاروان‌های خرم‎آباد مدینه بعد هستند و مهدی سعادتی‎کیا به‌عنوان قاری در بین کاروان اعزامی حج تمتع لرستان حضور دارند.

انتهای پیام
captcha