کد خبر: 4044648
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۲

استاندار لرستان تک‌فرزندی و یا فرزند کم در خانواده‌های نسل جدید را زنگ خطر دانست و گفت: در صورت تداوم این وضعیت، همه ما طی چند سال آینده با مشکلاتی همچون نگهداری در سرای سالمندان دست و پنجه نرم خواهیم کرد.

فرهاد زیویار، استاندار لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، فرهاد زیویار، استاندار لرستان، عصر سه‌شنبه، دوم فروردین با همراهی دالوند، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل بهزیستی لرستان از سرای سالمندان صدیق بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سرای سالمندان صدیق در مرکز استان به واسطه اقدامات ارزنده یک مؤسسه خوشنام و مقدس است، افزود: لازم است با تدابیر لازم زمینه نشاط و روحیه‌آوری را برای این سالمندان فراهم کنیم و از طرفی همه باید تلاش کنیم که نسل کشور جوان بماند.

زیویار یکی از ویژگی‌های مردم لرستان را احترام و تکریم بزرگان دانست و با بیان اینکه باید سبک و نحوه زندگی بزرگان و اهل‌بیت(ع) را در زندگی خود الگو قرار دهیم و آن را در جامعه نوین گسترش دهیم، ادامه داد: مسئولان و مردم در راستای کاهش مشکلات و آلام سالمندان به‌ویژه آنان که در سرای سالمندان زندگی می‌کنند اهتمام داشته باشند.

استاندار لرستان، تک فرزندی و یا فرزند کم در خانواده‌های نسل جدید را زنگ خطری دانست و گفت: در صورت تداوم این وضعیت، همه ما طی چند سال آینده با مشکلاتی همچون نگهداری در سرای سالمندان دست و پنجه نرم خواهیم کرد.

وی در پایان از مدیریت و پرسنل این مجموعه که با عشق و برای رضایت خداوند فعالیت می‌‌کنند قدردانی کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: