کد خبر: 4029354
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۲
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس:

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی دخالت نمایندگان مجلس در انتصابات را امری غلط و خلاف استقلال قوای سه‌گانه دانست و گفت: تقوا و تخصص ویژگی مدیریت است و اگر کسی تخصص نداشته و جایگاهی را بپذیرد، حرام است.

مهرداد ویسکرمی، نماینده خرم آباد در مجلسبه گزارش ایکنا از لرستان، مهرداد ویسکرمی، نماینده مردم خرم‌آباد و دوره‌چگنی در مجلس شورای اسلامی، عصر دوشنبه، ۲۷ دی در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان، اظهار کرد: مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان با کمک استاندار در حال پیگیری است و استان ما هم مشکلات زیادی دارد.

وی تقوا و تخصص را ویژگی مدیریت دانست و با اشاره به اینکه از نظر فقهی اگر کسی تخصص نداشته و جایگاهی را بپذیرد حرام است، افزود: تا پاییز امسال ۴۰۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه داشته و برخی از تخصیص‌ها در برخی موارد صفر درصد بوده است این در حالی است که دولت توان کار سنگین را ندارد و باید از ظرفیت بخش خصوصی بیشتر استفاده کرد.

ویسکرمی با اشاره به اینکه ساختمان پارسیلون آزاد و هیئت مدیره آن آزاد شده است، افزود: سد معشوره به قرارگاه خاتم واگذار شده و دولت متعهد شده طی سه سال آن را بسازد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتصابات را امری غلط و خلاف استقلال قوای سه‌گانه دانست و گفت: مجلس چندین بار در حوزه خودرو و تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی ورود پیدا کرده است کمااینکه اختلافات فنی در این زمینه وجود دارد که نیازمند پیگیری و تحقیق است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بحث قلعه فلک‌الافلاک برخی کارشناسان نگران مشکلات زیرساختی و تخریب آن هستند و در این راستا گلایه‌مندی را به وزارت میراث فرهنگی منتقل کردیم، ادامه داد: دولت بودجه‌های سفر استانی را جداگانه بررسی و کنار گذاشته است کمااینکه رویکرد کلی دولت در بودجه این است که چاپ پول را منتفی کند و اگر کسری بودجه با نفت و مالیات فراهم نشد به ازای کمبودها اوراق ایجاد کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: