کد خبر: 3956801
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
دبیرخانه هجدهمین جشنواره سراسری آواها و نواهای رضوی، اسامی راه‌‌یافتگان به مرحله نهایی این جشنواره را اعلام کرد.

ارسال فوری//اعلام نتایج راه‌یافتگان مرحله نهایی جشنواره آواها و نواهای رضویبه گزارش ایکنا از لرستان، دبیرخانه هجدهمین جشنواره سراسری آواها و نواهای رضوی، اسامی راه‌‌یافتگان به مرحله نهایی این جشنواره را اعلام کرد.

میرزاوندی، رئیس انجمن موسیقی لرستان در این رابطه گفت: پس از بازبینی و بازشنوی ۴۵ اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره، در دو بخش آواها و نواهای رضوی ۳ نفر منقبت‌خوان و در بخش موسیقی مقامی، دستگاهی، ۸ گروه موفق به راهیابی به مرحله نهایی هجدهمین جشنواره سراسری آواها و نواهای رضوی شدند.

وی افزود: در بخش آواها و نواهای مقامی، «حسین ولی‌نژاد» از شهرستان شیروان، استان خراسان شمالی، اکبر حاجیانی از بوشهر و «حسین اصلاحی» از شهرستان تربت جام، استان خراسان جنوبی به‌عنوان نفرات راه‌یافته به مرحله نهایی معرفی شدند.

میرزاوندی افزود: در بخش موسیقی مقامی دستگاهی، گروه «یاری» به سرپرستی «سید‌زاهد حسینی» از شهرستان کوهدشت، گروه «آوای اصلان کتول» به سرپرستی «علی اصلانی کتولی» از شهرستان علی‌آباد کتول، گروه «جعفر قلی» به سرپرستی «سامان فیروزه» از شهرستان بجنورد، گروه نوای «سیمره» به سرپرستی «مهران غضنفری» از شهرستان کوهدشت، گروه «هفت نوای عشق» به سرپرستی «صادق عزیزی جم» از شهرستان خرم‌آباد، گروه افتو طلایی به سرپرستی «فریدون سپهوند» از شهرستان خرم‌آباد، دونوازی ساز و آواز به سرپرستی «عرفان لطیفیان» از شهرستان خرم‌آباد، گروه «ساریک» به سرپرستی «احمد سرکوهی» از شهرستان مشهد و در بخش جنبی گروه باربد به سرپرستی «بابک سیاه‌منصور» از شهرستان خرم‌آباد در اختتامیه جشنواره حضور دارند.

رئیس انجمن موسیقی لرستان در خصوص اختتامیه این جشنواره تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود، مراسم اختتامیه به صورت مجازی برای عموم علاقه‌مندان از طریق صفحات مجازی قابل مشاهده است که متعاقباً اعلام می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: