کد خبر: 3954778
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد لرستان از اجرای برنامه شتاب‌دهی کسب‌وکارهای فناورانه جوانان با عنوان «منش» در استان خبر داد.

اجرای طرح «شتابدهی کسب‌وکارهای فناورانه جوانان» در لرستانبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، امین سلاحورزیان، سرپرست جهاددانشگاهی لرستان، از اجرای طرح «منش» خبر داد و اظهار کرد: در راستای اجرای برنامه شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان، اداره‌کل ورزش و جوانان استان با همکاری مرکز نوآوری و (منش) شتاب‌دهی جهاد دانشگاهی اقدام به اجرای طرح ایجاد مرکز نوآوری و شتاب‌دهی جوانان (منش) کرده است.

وی هدف از اجرای این طرح را برانگیختن، شناسایی و هدایت جوانان کارآفرین ذکر کرد و گفت: متخصصان در منش به دنبال این هستند تا خدماتی را به افراد خلاق و دارای ایده کسب و کار ارائه دهند.

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد لرستان اضافه کرد: در این مراکز بناست تا فضا، اینترنت و سایر امکانات و خدماتی که در توان مجری است در اختیار ایده‌پردازان قرار گیرد و در بازه زمانی معینی یک شبکه یا تیم کاری به وجود آید.

وی با بیان این مطلب که طرح شتابدهی کسب‌وکارهای فناورانه جوانان در سه فاز ترویجی، نوآوری و شتابدهی انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: متقاضیان دارای ایده می‌توانند از خدمات این طرح در استان بهره‌مند شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: