کد خبر: 3948684
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
آیین تجلیل از حافظان و برگزیدگان مسابقات کشوری قرآن ارتش جمهوری اسلامی ایران در در قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان برگزار شد.

تجلیل از ۷۰ فعال قرآنی لشگر ۸۴به گزارش ایکنا از لرستان، مراسم تجلیل از نخبگان و فعالان قرآنی، و نفرات برتر مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش، ۳۰ دی‌ماه، در قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ استان لرستان برگزار شد.

در این مراسم از ۷۰ فعال قرآنی ارتش لرستان متشکل از برگزیدگان مسابقات کشوری قرآن ارتش، مسابقات قرآن خانواده‌‌های کارکنان نزاجا و حافظان قرآن با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به‌عمل آمد.

مراد خوش‌کنار، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان در این مراسم گفت: قرآن کریم راه سعادت و رستگاری انسان را به‌خوبی نشان داده است و اگر انسان به قرآن عمل نکند به‌سوی ضلالت و گمراهی قدم خواهد گذاشت.

وی قرآن را کتاب هدایت بشریت در تمام دوران‌ها و اعصار دانست و اظهار کرد: ما وظیفه داریم نسبت به تعلیم و یادگیری قرآن به‌ویژه در بین کودکان و نوجوانان کوشا باشیم چراکه این کتاب آسمانی راه سعادت و عاقبت‌بخیری است.

خوش‌کنار گفت: امروز به برکت حضور نهاد مقدس عقیدتی سیاسی ارتش بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد رشد معنوی و قرآنی در بین کارکنان و خانواده‌های محترم کارکنان ارتش هستیم و افتخار ما این است که در ارتشی خدمت می‌کنیم که یک ارتش ولایی و قرآن‌محور است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: