کد خبر: 3936759
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
به‌ میزبانی دانشگاه لرستان؛
همایش «دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید ۱۹» بهمن‌ماه امسال به‌ میزبانی دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

Kبه گزارش ایکنا از لرستان، به نقل‌ از روابط عمومی دانشگاه لرستان، همایش «دستاوردهای پژوهشی بیماری کووید ۱۹» در استان لرستان، تلاشی است برای معرفی فعالیت‌های تحقیقاتی پژوهشگران استان لرستان در مورد این ویروس خطرناک که به کوشش شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان، با همکاری دانشگاه لرستان و دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سالگرد ورود ویروس کووید ۱۹ به کشورمان، در تاریخ ۲۹ بهمن‌ماه سال‌ جاری برگزار می‌شود.

ضمن ارائه نتایج این یافته‌ها در قالب یک همایش مجازی یک روزه، نتایج این تحقیقات پس از داوری به‌صورت ویژه‌نامه‌ای در نشریه علمی ــ پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان(یافته) نیز به چاپ خواهند رسید تا در دسترس سایر محققان استانی و کشوری قرار گیرد.

از همه محققان اعم‌ از محققان دانشگاهی و غیردانشگاهی دعوت می‌شود با ارسال چکیده مقالات خود در حوزه‌های مختلف مرتبط با این ویروس، از قبیل اپیدمیولوژی، تشخیص، پیشگیری، درمان، بررسی پیامدهای فردی، اجتماعی و اقتصادی و یا سایر موارد مرتبط با  شیوع آن، دانشگاه لرستان و علوم پزشکی استان را در برگزاری هر چه بهتر و پربارتر این همایش، یاری کنند.

مهلت ارسال چکیده مقالات تا پنجم دی‌ماه امسال و آخرین مهلت ثبت‌ نام ۲۵ بهمن‌ماه امسال اعلام شده است و علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند به لینک ورود به وبگاه همایش به نشانی www.LorC۱۹C.ir/fa مراجعه کنند.

همچنین علاقه‌مندان جهت ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه همایش واقع در خرم‌آباد، دانشگاه لرستان، ساختمان شهید شهریاری، دانشکده علوم، طبقه همکف، دفتر شبکه ملی جامعه و دانشگاه مراجعه و یا با شماره‌های ۶۶۳۳۱۲۰۰۰۱ و ۰۹۱۶۶۶۷۴۷۶۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: