کد خبر: 3916237
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
یازدهمین همایش ملی «سیره علوی با محوریت سلامت» با توجه به شرایط کرونایی کشور و استان ۲۶ مردادماه به‌صورت آنلاین برگزار می‎شود.

برگزاری آنلاین همایش ملی «سیره علوی»به گزارش ایکنا از لرستان، یازدهمین همایش ملی «سیره علوی» یک‌شنبه، 26 مردادماه به‌صورت وبینار در ساعت 9:30 به نشانی webconf.lums.ac.ir/sirehalavi11 برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، شرکت برای عموم آزاد است و به همه افراد شرکت‌کننده در همایش، گواهی شرکت در همایش تقدیم خواهد شد.

نشانی لینک این همایش ملی که امسال به‌ میزبانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار می‏‌شود، Webconf.lums.ac.ir/sirehalavi11 است و جهت استفاده از لینک برای شرکت در همایش، کافی است یکی‌ از نرم‌افزارهای flash player یا adobe connect بر روی سیستم نصب شود.

علاقه‌مندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه وبینار، با شماره تلفن 09167491600 و در صورت داشتن مشکل در دریافت وبینار، با شماره تلفن 09124036241  تماس بگیرند.

نگاهی به 11 دوره همایش «سیره علوی»

یادآور می‏‌شود، همایش «سیره علوی» از سال 87 در استان آغاز شده که در اولین دوره برگزاری آن این همایش به‌صورت بین‌المللی برگزار شد و پس‌ از آن هر سال به‌صورت ملی برگزار شده است.

اولین همایش ملی سیره علوی به‌صورت بین‌المللی در 25 آذر 87 به میزبانی دانشگاه لرستان با حضور پژوهشگران و اندیشمندان مسلمان کشورهای آرژانتین، افغانستان، پاکستان، هند، مراکش، یمن، لبنان و تایلند برگزار شد.

دومین همایش ملی سیره علوی دهم اسفند 88 و سومین دوره این همایش ملی 12 اسفند 89 در دانشگاه لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار شد.

چهارمین همایش ملی سیره علوی نیز با یک سال تأخیر 15 اسفند 91  برگزار شد و پنجمین همایش ملی سیره علوی نیز در پنجم اسفند 92 به میزبانی دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد.

ششمین همایش ملی سیره علوی نیز دی‌ماه 93 به میزبانی جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد و هفتمین همایش ملی سیره علوی نیز سال بعد با توجه به شعار سال به نام «همدلی و همزبانی» با رویکرد همدلی و هم‌زبانی در سیره علوی به‌همت دانشگاه پیام‌نور استان لرستان برگزار شد.

هشتمین همایش ملی «سیره علوی» با رویکرد شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نیز 15 دی‎ماه 95 به میزبانی دانشگاه علمی ـ کاربردی لرستان برگزار شد و نهمین دوره این همایش نیز 29 بهمن‌ماه 96 به میزبانی جهاددانشگاهی لرستان به‌صورت بین‌المللی و با رویکرد شعار سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» برگزار ‎شد.

دهمین همایش سیره علوی نیز هشتم اسفندماه سال 87 به میزبانی دانشگاه لرستان به‌صورت بین‌المللی با رویکرد «امام علی(ع)، اقتصاد و جامعه» برگزار شد و یازدهمین دوره آن نیز قرار است 26 مردادماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: