کد خبر: 3909127
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
مدیرکل ارشاد لرستان با اشاره به تشکیل کارگروه‌های تخصصی در ذیل شورای فرهنگ عمومی، گفت: تبیین بیانیه «گام دوم انقلاب» و راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی دستور کارهای ثابت دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی تا پایان امسال است.

تشکیل کارگروه‌های تخصصی در ذیل شورای فرهنگ عمومی لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، احمدحسین فتایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دوشنبه، 16 تیرماه در دیدار با نماینده ولی‎فقیه در لرستان که با هدف گفت‌وگو درباره راهکارهای تقویت شورای فرهنگ استان انجام شد، گفت: ایجاد کارگروه‌های تخصصی در ذیل شورای فرهنگ عمومی ضمن تقویت بُعد پژوهشی آن، امکان بهره‌مندی از ظرفیت صاحب‌نظران و اندیشمندان استان را نیز فراهم می‌کند.

وی اضافه کرد: تبیین بیانیه «گام دوم انقلاب» و راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی دستور کارهای ثابت دبیرخانه شورا تا پایان سال است و در کنار آن دستور کارهای دیگر نیز بنا بر وضعیت استان در دستور کار شورای فرهنگ عمومی قرار می‌گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‎فقیه در لرستان نیز در این دیدار با تأکید بر جایگاه ویژه شورای فرهنگ عمومی در ترسیم فضای فرهنگی استان لرستان، گفت: موضوعات مطرح شده در شورا باید قبل از ارائه در جلسه اصلی به‌صورت فعالیت‌های پژوهشی مورد کنکاش قرار گرفته و راهکارهای تحقق آن در شورا مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گیرد.

وی بیان کرد: مهم‌ترین لازمه توسعه فرهنگ است و شورای فرهنگ عمومی اصلی‌ترین ابزار و امکان تقویت پایه‌های فرهنگ اسلامی و ایرانی در استان است که می‌تواند زمینه‌ساز توسعه همه‌جانبه باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: