کد خبر: 3901575
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اضافه شدن ۵۳ مورد ابتلای جدید به کرونا در لرستان، گفت: دو فوتی براثر ابتلای به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در لرستان داشته‌ایم.

اضافه شدن ۵۳  ابتلای جدید کرونا در لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، محمدرضا نیکبخت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان امروز چهارشنبه، هفتم خرداد در جمع خبرنگاران، گفت: از ۳۷۵۵ نمونه  ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان تعداد ۵۳ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.

وی با بیان این‌که از ابتدا تاکنون تعداد ۱۵۶ نفر از هم‌استانی‌ها به‌علت کووید ۱۹ جان باخته‌اند، افزود: تاکنون ۲۳۲۹۵ نمونه از بیماران مشکوک به کووید ۱۹ در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است که تعداد ۲۰۲۱۶ نمونه پاسخ داده شده که از این تعداد ۳۹۲۵ مورد مثبت و تعداد ۱۶۲۹۱ نمونه منفی اعلام شده است.

نیکبخت با بیان این‌که تعداد ۳۲ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت‌های پزشکی و درمانی هستند، ادامه داد: از ابتدا تاکنون تعداد ۳۷۳۷ نفر که در لرستان مبتلا به کووید ۱۹ بوده‌اند پس‌از درمان به بهبودی کامل دست یافته‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: