کد خبر: 3901227
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با اشاره به تحویل ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد احداثی به سیل‌زدگان لرستانی، گفت: عملیات احداث ۱۲۷۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده لرستان آغاز شد.

احداث ۱۲۷۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان لرستانیبه گزارش ایکنا از لرستان، مسعود رضایی، مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، سه‌شنبه، پنجم خرداد در جمع خبرنگاران از تحویل ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد احداثی به سیل‌زدگان لرستانی خبر داد و اظهارکرد: بیش‌از ۵۱ هزار واحد مسکونی برای عقد قرارداد دریافت تسهیلات ساخت مسکن به بانک معرفی شدند این در حالی‌است که ۵۰ هزار واحد مسکونی سیل‌زده با بانک‌های عامل عقد قرارداد نموده‌اند.
وی با اشاره به شروع عملیات احداث ۱۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده، افزود: عملیات اجرای ۱۲ هزار و ۲۰۰ واحد، آرماتوربندی و بتن فنداسیون، ۱۱ هزار و ۶۰۰ واحد، اجرای اسکلت، ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد انجام و و ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی نیز تکمیل و به مردم سیل‌زده استان لرستان تحویل داده شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با اشاره به توزیع ۸۰ هزار و ۳۰۰ تن سیمان رایگان جهت احداث واحدهای سیل‌زده در لرستان ابراز امیدواری کرد: با کمک و مشارکت مردم، واحدهای باقیمانده به‌زودی تکمیل و به مردم تحویل داده می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: