کد خبر: 3900852
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان این‌که متأسفانه تاکنون ۱۵۱ نفر در این استان به‌علت کووید ۱۹جان باخته‌اند، گفت: هم‌اکنون ۴۹ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت‌های پزشکی و درمانی هستند.

جان باختن ۱۵۱ نفر در لرستان به‌علت ابتلای به کرونابه گزارش ایکنا از لرستان، محمدرضا نیکبخت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، جمعه، دوم خردادماه در جمع خبرنگاران، گفت: در شبانه‌روز گذشته ۷۱ نفر به آمار مبتلایان جدید کرونا در استان افزوده شده است.

وی با بیان این‌که از ۶۴۷ نمونه خون ارسالی طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان ۷۱ نمونه مثبت اعلام شده است، افزود: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته در استان هیچ مرگی به‌علت کووید ۱۹ گزارش نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: تاکنون بیست و یک هزار و ۳۳ نمونه خون از بیماران مشکوک به کووید ۱۹ در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است که به هفده هزار و ۵۳۳ نمونه پاسخ داده شده است و از این تعداد سه هزار و ۵۸۰ مورد مثبت و سیزده هزار و ۱۳ نمونه منفی اعلام شده است.

نیکبخت با بیان این‌که متأسفانه تاکنون ۱۵۱ نفر در لرستان به‌علت کووید ۱۹ جان باخته‌اند، ادامه داد: هم‌اکنون ۴۹ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت‌های پزشکی و درمانی هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون سه هزار و ۳۸۰ نفر در لرستان که مبتلا به کووید ۱۹ بوده‌اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: