کد خبر: 3870180
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
گروه فرهنگی ــ سوگواره استانی مور (مویه) به‌مناسبت شهادت شهدای مقاومت به‌ویژه سپهبد سرافراز جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی امروز، ۱۸ دی در دلفان برگزار می‎شود.

ببه گزارش ایکنا از لرستان، یوسف نوری‌زاد، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دلفان امروز چهارشنبه، هجدهم دی در جمع خبرنگاران از برگزاری سوگواره استانی مور و مویه در این شهرستان خبرداد وگفت: این سوگواره استانی مور (مویه) به‌مناسبت شهادت شهدای مقاومت به‌ویژه سپهبد سرافراز جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی با حضور هنرمندان استان برگزار می‎شود.

وی با اشاره به این‌که این سوگواره امروز چهارشنبه، هجدم دی در دلفان برگزار خواهد شد، هدف از برگزاری این سوگواره مور و مویه را عرض ارادت به پیشگاه شهدای عزیز محور مقاومت ذکر کرد و افزود: با توجه به این‌که این سردار بزرگ وجودش مایه خیر و برکت برای جهان اسلام به‌ویژه مظلومین عالم بوده و شهادتش باعث استحکام پایه‌های مقاومت در جهان شد وخونش موجب وحدت و نفس تازه‌ای برای ایران اسلامی شد، لذا ما برخود لازم دانستیم که با برگزاری چنین مراسماتی مشت محکمی به دشمنان نظام بزنیم.

نوری‎زاده در ادامه به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران هم‌زمان با سراسر کشور در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در آزمون سراسری قرآن از شهرستان دلفان در مجموع ۲۲۵ نفر شرکت نموده که از این تعداد ۱۸۱نفر در آزمون کتبی در رشته‌های مختلف حفظ قرآن‌کریم شرکت کرده‌اند.

وی ادامه داد: در حفظ ۳ جز ۲۴ نفر، در حفظ ۵ جز۲۵ نفر، در حفظ۱۰جز ۲۲ نفر، در حفظ ۱۵جز ۱۶ نفر، در حفظ ۲۰ جز ۱۶ نفر، در حفظ کل ۳ نفر شرکت می‎کنند و تعداد ۴۳ نفر نیز در آزمون شفاهی شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: