کد خبر: 3851599
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
گروه فرهنگی ــ معاون هنری ارشاد لرستان از برگزاری سی‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر استان به میزبانی الیگودرز خبر داد.

الیگودرز؛ میزبان جشنواره تئاتر فجر لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، فرید رحمتی، معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان امروز، سی‎ام مهر در جمع خبرنگاران، از برگزاری سی‌و‌یکمین جشنواره تئاتر فجر استان به میزبانی الیگودرز خبر داد و گفت: تالار سیمرغ مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان از ۲۱ تا ۲۳ آبان‌ماه امسال میزبان گروه‌های نمایشی حاضر در سی‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر استان خواهد بود.

وی با بیان این‌که مرحله بازبینی این جشنواره از ۸ تا ۱۰ آبان‌ماه به‌صورت زنده انجام می‌شود و ترکیب هیئت بازبین به‌زودی اعلام خواهد شد، افزود: فقط گروه‌هایی می‌توانند متقاضی حضور در جشنواره باشند که هفت اجرای عمومی داشته و خبر اجرای آن‌ها در سایت انجمن هنرهای نمایشی استان و ایران تاتر درج شده باشد.

رحمتی اضافه کرد: گروه‌های متقاضی شرکت در جشنواره می‌بایست فرم تقاضای شرکت (فرم شماره یک) را از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها دریافت و نسبت به تکمیل و ارسال آن به دبیرخانه تئاتر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اقدام کنند.

معاون اداره‌کل ارشاد لرستان گفت: آخرین مهلت تقاضا و ارسال فرم مذکور چهارم آبان‌ماه بوده و حتماً باید به تأیید اداره شهرستان مربوطه رسیده باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: