در شورای اطلاع‌رسانی لرستان تأکید شد؛
دستاوردهای دولت سیزدهم در لرستان معرفی شود

جلسه شورای اطلاع‌رسانی لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، ابوطالب شفقت، استاندار لرستان امروز، 21 خردادماه در دومین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، گفت: شهید رئیسی پس از جنگ تحمیلی تنها شخصیتی بود که توانست تلفیقی از اخلاق، دینداری و کار در جریان زندگی مردم پدید آورد که تبیین این امر نیازمند هنرمندی است.

وی با تأکید بر اینکه از همه ظرفیت‌هایی که باعث تقویت نظام اسلامی می‌شود باید در انتخابات پیش رو استفاده کنیم، افزود: راهبرد مقام معظم رهبری، راهبرد مشارکت و حفظ استمرار خدمت، شهید خدمت است و این راهبرد اساسی‌ ما خواهد بود.

استاندار لرستان با اشاره به آغاز فعالیت تبلیغات انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جهموری در کشور، گفت: باید زمینه‌ای فراهم شود که آحاد جامعه حتی در روستاهای دورافتاده از روند برگزاری انتخابات در کشور آگاه باشند.

شفقت با بیان اینکه دنیا از طریق رسانه‌های اجتماعی ما را رصد می‌کند، افزود: دشمنان کوچک‌ترین خطای اداری ـ مدیریتی را آن‌قدر بزرگ جلوه می‌دهند تا اقدامات بزرگ در راستای خدمت‌رسانی کم‌اهمیت نشان داده شود.

وی گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند حماسه تشییع جنازه شهدای خدمت با حماسه حضور استمرار داشته باشد، این یعنی ما نگاه خدمتی شهید رئیسی را قبول داریم و باید ادامه پیدا کند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه آحاد کارکنان دولت و وفاداران به این نظام می‌توانند در مسیر تبیین جریان فکری شهید خدمت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی گام بردارند، افزود: لازم است برنامه‌ای از سوی رسانه ملی برای لرستان ارائه شود.

شفقت با تأکید بر اینکه روابط عمومی دستگاه‌ها موظف هستند دستاوردهای دولت سیزدهم در استان را تا فرصت باقی‌مانده تا انتخابات تبیین کنند، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز باید بخشی از کار را که قابلیت هنرنمایی دارد در سطح استان انجام و در اختیار مردم قرار دهد‌.

شفقت با بیان اینکه مردم از رئیس جمهور بعدی انتظار خدمت دارند، افزود: این تفکر را شهید رئیسی در جامعه نهادینه کرد و در ادامه این مسیر نیز رسانه‌ها برای ایجاد فضای خدمت در جمهوری اسلامی نقش بسیار مهمی دارند.

استاندار لرستان با بیان اینکه مشارکت بالای انتخاباتی اقتدار نظام را در پی خواهد داشت، افزود: امیدوارم مردم لرستان این بار نیز با حضور خود بیشتر از گذشته وفاداری‌شان را بیش از پیش به نظام و رهبری نشان دهند.