کد خبر: 4225695
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۶
استاندار لرستان:

ترویج فرهنگ کتابخوانی در مجموعه فرهنگ و ارشاد برنامه‌ریزی شود

ابوطالب شفقت با تأکید بر نقش مهم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان محوریت حوزه فرهنگ استان، گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی به‌ویژه برای جوانان به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری باید در مجموعه فرهنگ و ارشاد برنامه‌ریزی شود.

بازدید استاندار از ارشاد لرستانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، ابوطالب شفقت، استاندار لرستان امروز، ۱۸ تیرماه در حاشیه بازدید از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: از سازمان برنامه و بودجه استان می‌خواهم حوزه فرهنگ و توسعه آن را به‌عنوان یک نیاز زیربنایی به صورت ویژه در برنامه توسعه‌ای استان قرار دهند.

وی توسعه فرهنگ در زمینه‌های مختلف ازجمله مصرف انرژی، کتابخوانی، کار و اشتغال را بسیار مهم برشمرد و اظهار کرد: توسعه فرهنگ در مجموع توسعه و پیشرفت استان را در پی خواهد داشت.

استاندار لرستان با بیان اینکه فرمانداران نیز در شهرستان‌ها باید توسعه فرهنگ را پیگیری کنند، بر نقش مهم اداره کل فرهنگ و ارشاد به‌عنوان محوریت حوزه فرهنگ استان تأکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی به‌ویژه برای جوانان به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری باید در مجموعه فرهنگ و ارشاد برنامه‌ریزی شود.

وی به بازدید از اداره کل فرهنگ و ارشاد اشاره کرد و گفت: گزارش وضعیت برنامه‌های ایام محرم یکی از مواردی بود که در این بازدید بررسی شد.

استاندار لرستان در این بازدید همچنین شهادت حسن مرادی از اصحاب رسانه و جانباز هشت سال دفاع مقدس را به مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تسلیت گفت.

انتهای پیام
captcha