کد خبر: 4066696
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶

تحقق عدالت فرهنگی از اولویت‌های وزارت ارشاد است

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تحقق عدالت فرهنگی از مهمترین اولویت‌های وزارت ارشاد است، گفت: در همین راستا تمام مقامات وزارتی از وزیر گرفته تا معاونان و مدیران ستادی، به دنبال بهبود وضعیت معیشتی، بیمه تکمیلی و تزریق اعتبارات فرهنگی در سراسر کشور براساس ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان‌ها هستند.

مهدی رمضانی‌چابک، مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیبه گزارش ایکنا از لرستان، مهدی رمضانی‌چابک، مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز، پنجم تیرماه در نشست با کارکنان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان که در سالن جلسات شهید حیدریان برگزار شد، گفت: وزن فکری کارشناسان استان‌ها بسیار سنگین و پرثمر است و ما تلاش کرده‌ایم از ظرفیت نیروهای شهرستانی در اداره‌کل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌خوبی بهره بگیریم.

وی افزود: خوشبختانه درک خوبی از وضعیت استان‌ها در وزارت وجود دارد و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان از مهمترین دغدغه‌های مقام عالی وزارت، معاونان و مدیران ستادی وزارت است.

رمضانی اضافه کرد: تحقق عدالت فرهنگی از مهمترین اولویت‌های ماست و در همین راستا تمام مقامات وزارتی از وزیر گرفته تا معاونان و مدیران ستادی، به دنبال بهبود وضعیت معیشتی، بیمه تکمیلی و تزریق اعتبارات فرهنگی در سراسر کشور براساس ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان‌ها هستند.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: ما در وزارت ضمن پایبندی به مبانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی، اصول نظام و منویات بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب، از سیاسی‌کاری پرهیز می‌کنیم و در برابری هر اقدامی که آبروی نظام و انقلاب را خدشه دار کند، ایستادگی خواهیم کرد.

در ابتدای این جلسه، منصور احمدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه خدمت‌رسانی و خدمتگزاری متولیان عرصه فرهنگ لرستان مصداق همین فرموده رهبر معظم انقلاب است که فرمود: «نبرد لرها بیش از آنکه شنیدنی باشد، دیدنی است.»

وی با بیان اینکه بدنه کارشناسی ما بسیار خوش‌فکر و پرنیرو است و پایین بودن میزان حقوق و دستمزد، در شأن خدمات ایشان نیست، ادامه داد: ارتقای رتبه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان استان از سه به دو، مطالبه عمومی کارکنان ارشاد استان است و انتظار دارم مسئولان وزارتی در این زمینه حمایت‌های لازم را به عمل آورند.

احمدی در ادامه با بیان اینکه زیست‌بوم لرستان همه ما را شجاع پرورش داده است، افزود: همین شجاعت در خدمت مجاهدانه به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز مصداق پیدا کرده است.

در این جلسه برخی از همکاران به نمایندگی از کارکنان به بیان دغدغه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha