کد خبر: 3858355
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
گروه اجتماعی ــ استاندار لرستان، پیام اصلی حضور مردم در راهپیمایی امروز را متمایز کردن معترض از اغتشاشگر دانست و گفت: مردم ما با حضور خود ثابت کردن به انقلاب وفادار هستند.

متمایز کردن معترض از اغتشاشگر؛ پیام راهپیمایی مردم خرم‌آبادبه گزارش ایکنا از لرستان، سیدموسی خادمی، استاندار، امروز، 29 آبان‌ماه در حاشیه حضور مردم خرم‎آباد در محکومیت تخریب اموال عمومی توسط اغتشاشگران، گفت: امروز حضور مردم، حضور معناداری است بدین معنا که ممکن است مردم اعتراضاتی داشته باشند اما به انقلاب وفادار هستند.

وی با ذکر این مطلب که علی‌رغم مشکلات، مردم به اصل انقلاب و ولایت وفادار هستند، گفت: ممکن است مردم مشکلاتی داشته باشند؛ اما اغتشاش طبق نقشه دشمن عمل کردن و محکوم است.

استاندار لرستان با اشاره به این‌که پیام راهپیمایی امروز این است که ما حافظ انقلاب هستیم هر چند ممکن است اعتراضاتی به برخی مشکلات باشد، ادامه داد: ما به راه انقلاب، راه امام و رهبری وفادار هستیم. پیام این راهپیمایی متمایز کردن معترض از اغتشاشگر است.

جدیت دولت در کنترل بازار

محمود ثمینی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان نیز در حاشیه این راهپیمایی در جمع خبرنگاران، گفت: مردم به نظام اعتقاد دارند و امنیت را بر همه چیز ترجیح می‌دهند.

وی با ذکر این مطلب که مسئولان در کنار مردم هستند؛ چراکه اصل نظام مردم هستند، ادامه داد: مردم به نظام اهمیت می‌دهند و دولت نیز به‌طور ویژه درصدد تنظیم بازار است.

ثمینی با اشاره به این‌که تمام عایدات ناشی‌ از افزایش بنزین به افراد غیر برخوردار پرداخت می‌شود، گفت: سوءاستفاده فتنه‌گران و اغتشاشگران محکوم است و حضور باشکوه مردم، جدا شدن صف اعتراض از آشوبگران و برهم‌زنندگان نظم و امنیت مردم است.

وی گفت: تعدادی از آشوبگران و مخلان نظم و امنیت در لرستان دستگیر شدند که متعاقباً اعلام خواهد شد.

مسیر مردم جدای از آشوبگران است

آیت‌الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی‎فقیه در لرستان در راهپیمایی بزرگ لبیک به مقام معظم رهبری، حمایت از اقتدار و امنیت ملی و محکومیت اقدامات ساختارشکنانه در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: در این روز مردم ولایت‌مدار، مؤمن، انقلابی و وفادار به انقلاب و نظام استان لرستان، در صحنه آمدند و وحدت و انسجام و یکپارچگی خود را اعلام کردند.

وی با اشاره به این‌که امروز مردم استان لرستان با حضور با بصیرت و انقلابی خود به صحنه آمدند تا وفاداری خود را به انقلاب، نظام و رهبر انقلاب اعلام کنند، ادامه داد: آنان با حضور خود اعلام کردند علی‌رغم مشکلات اقتصادی و گرانی‌هایی که وجود دارد، هرگز دست از نظام، انقلاب و رهبری بر نمی‌دارند و مسیر آنان جدای از آشوبگران است.

آیت‌الله میرعمادی با بیان این‌که مردم پای انقلاب و نظام خود ایستاده‌اند، عنوان کرد: مردم ما همچنان‌که در جنگ نظامی و سیاسی دشمن را به عقب راندند، امروز که دشمن جنگ امنیتی را آغاز کرده، این مردم دشمن را به عقب می‌رانند و مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی ادامه پیدا می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: حضور با بصیرت و آگاهانه مردم در این راهپیمایی برگ زرین دیگری در تاریخ مردم لرستان است که همچنان پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

وی با اشاره به این‌که یکی‌از خواسته‌های مردم از مسئولان و دولت‌مردان این است که به تعهداتی که دادند عمل کنند، تصریح کرد: دولتمردان زمانی ‌که می‌گویند درآمد حاصل از گرانی بنزین به حساب مردم واریز می‌شود یا این‌که نمی‌گذارند اجناس دیگر گران شود، باید سخن خود را در مقام عمل ثابت کرده، اعتماد مردم را داشته باشند و نگذارند اعتماد مردم سلب شود.

میرعمادی تأکید کرد: مسئولان و دولت‌مردان باید وعده‌ای که به مردم و مقام معظم رهبری دادند عمل کرده و نگذارند افزایش قیمت برای مردم مشکلات معیشتی ایجاد کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: