کد خبر: 3858325
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
در قالب ۵ کارگاه آموزشی؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی لرستان در قالب کارگاه‌های حقوقی و مالیاتی، تبلیغات و رسانه، شیوه‌های جذب مخاطب و مدیریت مؤسسات قرآنی و آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌ خبرداد.

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی لرستان در قالب 6 کارگاه‌ آموزشیمحمد لروند، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از برگزاری دوره دو روزه توانمندسازی مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت استان، در قالب کارگاه‌های آموزشی طی آذرماه سال‌جاری خبر داد و اظهار کرد: این کارگاه آموزشی دو روزه با همکاری ادارات‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی و اتحادیه مؤسسات فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این کارگاه‌های آموزشی در بخش‌های حقوقی و مالیاتی، تبلیغات و رسانه، شیوه‌های جذب مخاطب و مدیریت مؤسسات قرآنی و آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم با بهره‌گیری از اساتید برجسته استان، برگزار خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، ادامه داد: این دوره دو روزه، هفتم و هشتم آذرماه، با حضور مدیران عامل مؤسسات فرهنگی مردمی قرآن و عترت لرستان برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: مؤسسات قرآنی که مجوز خود را از سازمان تبلیغات اسلامی یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده و عضو اتحادیه مؤسسات قرآنی هستند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

لروند افزود: باتوجه به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم هم‌زمان با سراسر کشور در استان، تمام مؤسسات قرآنی که پروانه فعالیت خود را از سازمان تبلیغات دریافت کرده‌اند، می‌توانند قرآن‌آموزان خود را جهت شرکت در آزمون ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: