کد خبر: 3858203
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
آذرماه؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی لرستان با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مدیران مؤسسات قرآنی استان، گفت: این کارگاه طی روزهای هفتم و هشتم آذر در خرم‎آباد برگزار می‌شود.

کارگاه آموزشی مدیران مؤسسات قرآنی لرستان برگزار می‏‌شودروح‌الدین بلواسی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی لرستان در گفت‌وگو با ایکنا،  از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مدیران مؤسسات قرآنی استان خبر داد و گفت: این کارگاه آموزشی طی روزهای هفتم و هشتم آذرماه سال‌ جاری در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی لرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این کارگاه آموزشی دو روزه با مشارکت اتحادیه مؤسسات قرآنی لرستان و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی لرستان و با هدف آشنایی مدیران مؤسسات قرآنی استان با سرفصل‌ها و مقررات و آیین‌نامه‌های اتحادیه و مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود.

بلواسی آشنایی مدیران مؤسسات قرآنی استان با نحوه و میزان مالیات، بیمه مربیان و دیگر موارد حقوقی را ضرورت برگزاری این کارگاه برشمرد و گفت: با توجه به تأثیرگذاری اصحاب رسانه از ایکنا به‌عنوان رسانه قرآن و عترت انتظار می‌رود که همچون گذشته فعالیت‌های اتحادیه و مؤسسات قرآنی استان را منعکس کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: