کد خبر: 3858112
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ معاون هماهنگ‌کننده سپاه لرستان با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج در استان، گفت: در چهارمین روز از هفته بسیج مهدهای قرآن سپاه لرستان افتتاح می‌شود.

مهدهای قرآن سپاه لرستان افتتاح می‌شودمحسن رشیدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه لرستان، در گفت‌وگو با ایکنا، گفت: در هفته بسیج امسال شاهد تنوع برنامه‌ها و فعالیت‌های بسیج هستیم. «بسیج، چهل سال خدمت؛ جهاد و شهادت» به‌عنوان شعار هفته امسال بسیج انتخاب شده است، یک‌شنبه، سوم آذر مقارن با چهارمین روز از هفته بسیج مهدهای قرآن سپاه لرستان افتتاح خواهد شد.

وی برگزاری همایش «بسیج؛ سبک زندگی اسلامی» را از دیگر برنامه‌های چهارمین روز هفته بسیج در لرستان اعلام کرد و افزود: در هفته بسیج یادواره شهدا در تمام شهرستان‌های استان برگزار می‌شود؛ این در حالی‌است که طی هفته گذشته یادواره شهدای دهه کرامت برگزار شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه لرستان، آموزش دوره‌های مهارتی و فنی‌وحرفه‌ای برای سربازان را از برنامه‌های سپاه برای مهارت‌افزایی و کمک به اشتغال سربازان دانست و گفت: دوره مهارتی ویژه سربازان به شکلی برگزار می‌شود که هر سرباز بعد از پایان دوره خدمت، یک مهارت داشته باشند؛ این در حالی‌است که وام اشتغال‌زایی نیز به سربازانی که دوره‌های مهارتی را طی کردند اعطا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: