کد خبر: 3854948
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسئول مرکز مجازی حفظ قرآن لرستان از مشارکت ۱۸۰ لرستانی در طرح حفظ مجازی قرآن کریم خبرداد.

مشارکت ۱۸۰ لرستانی در طرح حفظ مجازی قرآننیلوفر سپهوند، مسئول مرکز مجازی حفظ قرآن لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، در تشریح فعالیت‌های مرکز مجازی حفظ قرآن، گفت: این مرکز مجازی حفظ قرآن در مردادماه سال 95 در مهدیه مرحوم مرتضوی فعالیت خود را اغاز کرده است.

وی با اشاره به حمایت‌های اوقاف و امور خیریه لرستان از این مرکز مجازی حفظ قرآن، افزود: علاقمندان به حفظ قرآن از طریق فضای مجازی با ثبت‌نام و یا مراجعه حضوری به ادارات اوقاف در سراسر استان  و یا به آدرس اینترنتی www.quranhefz.ir  می‎توانند در دوره‌های حفظ قرآن این مرکز مجازی شرکت کنند.

مسئول مرکز مجازی حفظ قرآن لرستان با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی‎بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور، ادامه داد: جامعه امروز ما بیش‌از هر زمان دیگری نیازمند به انجام فعالیت‌های قرآنی است اما اعتبارات قرآنی محدود است که عزم جدی مسئولان را می‌طلبد.

سپهوند با ذکر این مطلب که مرکز مجازی حفظ قرآن لرستان نزدیک به سه سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است، اضافه کرد: در حال حاضر ۱۸۰ حافظ به‌صورت فعال، برنامه حفظ قرآن را از طریق ارتباط با کارشناسان این مرکز دنبال می‌کنند.

وی بر لزوم مدیریت اعتبارات قرآنی تأکید کرد و افزود: حق‌الزحمه دریافتی از محافظان به چرخه فعالیت‌های قرآنی برگردد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: