کد خبر: 3828885
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
گروه اجتماعی ــ با حضور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی، معاون عمرانی و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان، فرماندار خرم‌آباد، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی‌از مددجویان بهزیستی، مرکز جامع توانبخشی خیریه لیلا کدخدایی افتتاح شد.

مرکز توانبخشی خیریه خرم‌آباد افتتاح شدبه گزارش ایکنا از لرستان، مرکز جامع توانبخشی خیریه لیلا کدخدایی امروز یک‌شنبه، 30 تیرماه‌ با حضور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی، معاون عمرانی و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان، فرماندار خرم‌آباد، مدیرکل بهزیستی استان لرستان و جمعی‌ از مددجویان بهزیستی لرستان افتتاح شد.

در این مراسم فاطمه‌زهرا توکلی، مدیرکل بهزیستی استان لرستان، گفت: مشارکت خیرین در حل مشکلات جامعه و ایجاد ظرفیت جدید برای ارائه خدمات به نیازمندان یکی‌ از موضوعاتی است که در جامعه لرستان نمود دارد.

وی با اشاره به این‌که ثروت یک کشور تنها منابع طبیعی نیست بلکه ثروت واقعی زنان و مردان جامعه‌ای هستند که دل در گرو حل مشکلات مردم و همنوعان خود دارند، افزود: این خیرین چنانچه عضوی از جامعه به درد آید بی‌قرار می‌شوند و این بی‌قراری‌شان با حل مشکلات مردم تسکین پیدا می‌کند.

توکلی با اشاره به این‌که بهزیستی نهادی حمایتی است که شرایط بسیار خاصی دارد و به‌دلیل تنوع خدمات، بیش‌ از 150 وظیفه برعهده دارد، اظهار کرد: بدون اغراق مداخلات بهزیستی پس‌از تولد آغاز می‌شود و تا کهولت و سالمندی این مهم ادامه دارد و اگر مشارکت خیرین و این بلوغ فکری در جامعه نبود خیلی‌ از این اتفاقات مبارک رخ نمی‌داد.

مدیرکل بهزیستی استان لرستان با اشاره به این‌که از مجموع 50 هزار معلول تحت پوشش، 13 هزار نفر در خرم‌آباد هستند و حداقل یک بار در طول عمر خود از خدمات ما بهره‌مند می‌شوند، اظهار کرد: برای راه‌اندازی مرکز جامع توان‌بخشی در خرم‌آباد ‌کدخدایی و خانم الوندی بیش‌از یک‌میلیارد تومان هزینه کرده‌اند که از این خیرین برای این کار بزرگ‌منشانه تقدیر می‌کنیم و سرتعظیم فرود می‌آوریم.

بنابراین گزارش؛ مرکز جامع توانبخشی خرم‌آباد از سوی خانم الوندی و فرزندش ‌کدخدایی با مبلغ بیش‌ از یک‌میلیارد تومان امروز با حضور مسئولان استان افتتاح شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: