کد خبر: 3828702
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
گروه فرهنگی ـ نماینده ولی‎فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به این‌که تا زمانی‎که با این اقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کردیم انقلاب ما به پیش خواهد رفت، اظهار کرد: امروز نیازمند مجاهدان بزرگی مانند شهید حججی‎ها هستیم.

لزوم تربیت مجاهدان بزرگ در ایران اسلامیبه گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام علی درویشی، نماینده ولی‎فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان‌ شنبه، 29 تیرماه‌ در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی‎فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد، گفت: در طول تاریخ مستکبران جهان با کسانی ‏‎که راه حق و حقیقت را پیش گرفته‎اند دشمن بوده‎اند.

وی با اشاره به این‌که جبهه کفر و استکبار در طول تاریخ با خدعه و نیرنگ تلاش داشته به اسلام و قرآن ضربه بزند، بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی امروز در منطقه خوار و ذلیل شده‌اند و تلاش دارند تا روحیه خود را حفظ کنند؛ لذا با اعزام ناوهای هواپیما بر به منطقه در پی جبران شکست‌های خود هستند.

درویشی اضافه کرد: هیمنه آمریکا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در منطقه به پشتوانه امام خمینی(ره) و درایت رهبر معظم انقلاب بهم ریخته است.

نماینده ولی‎فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: اگر آمریکا قصد حمله به ایران اسلامی را داشته باشد ۱۳ پایگاه آنان در منطقه در تیررَس موشک‌های فوق پیشرفته و نقطه‌زن سپاه قرار دارد.

وی با اشاره به این‌که تا زمانی‎که با این اقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کردیم انقلاب ما به پیش خواهد رفت، اظهار کرد: امروز نیازمند مجاهدان بزرگی مانند شهید حججی‎ها هستیم. امروز مظهر شیطان بزرگ در جهان آمریکا است.

بنابراین گزارش؛ در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام علی دولتشاهی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‎فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تقدیر و حجت‎الاسلام امین نوری‎نیا به‌عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی‎فقیه در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: