کد خبر: 3828076
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ کارگروه قرآن و عترت قرارگاه سازندگی خاتم‌الاوصیاء دوره تربیت مدرس جلسات قرآن خانگی را در لرستان برگزار می‌کند.

قرآن خانگیبه گزارش ایکنا از لرستان، کارگروه قرآن و عترت قرارگاه سازندگی خاتم‌الاوصیاء دوره تربیت مدرس جلسات قرآن خانگی را در لرستان برگزار می‌کند.
بنابراین گزارش، برای حضور علاقه‌مندان در این دوره شرایطی در نظر گرفته شده است، ازجمله این شرایط می‌توان به حداقل مدرک کارشناسی ارشد الهیات و رشته‌های مرتبط با معادل حوزوی آن، حداقل سن 30 سال و حداکثر سن 55 سال، تسلط بر فصیح‌خوانی قرآن کریم و توانایی درک معانی عموم آیات و روایات قرآن کریم و داشتن پنج سال سابقه تدریس مفید در جلسات، مؤسسات و مراکز قرآنی، اشاره کرد.
باتوجه به محدودیت، یک نفر آقا و یک نفر خانم در هر شهرستان جذب خواهد شد، لذا متقاضیان با ارسال نام و نام‌خانوادگی و کد ملی و شماره همراه و نام شهر به شماره 09191986093 از طریق فضای مجازی (ایتا،سروش،بله ،بالونت) منتظر انجام ادامه مراحل ثبت نام باشند.
یادآور می‌شود؛ علاوه‌بر اعطای مدرک رسمی به پذیرفتگان نهایی از آن‌ها جهت توسعه جلسات قرآن خانگی استان لرستان و دیگر استان‌ها براساس ضوابط بهره گرفته می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: