کد خبر: 3828003
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد استان لرستان با اشاره به اینکه شورای نگهبان تاکنون موجب دلسردی دشمنان انقلاب شده است، اضافه کرد: تأسیس شورای نگهبان تدبیر انقلابی امام راحل بود.

تاسیس شورای نگهبان تدبیر انقلابی امام بودبه گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد لرستان، چهارشنبه، ۲۶ تیر در دیدار با رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان لرستان که به مناسبت 26 تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان صورت گرفت با تبریک فرارسیدن سالروز تأسیس این نهاد حاکمیتی و موثر در پیشبرد اهداف انقلاب، اظهار کرد: تأسیس شورای نگهبان تدبیر انقلابی امام(ره) در حراست از دستاوردهای نظام بوده است.

وی به تلاش‌های دشمنان اسلام و انقلاب به ضربه زدن به این نهاد انقلابی اشاره کرد و افزود: رویکرد مستقل و انقلابی شورای نگهبان از ابتدای تأسیس تاکنون موجب دلسردی دشمنان انقلاب شده است.

تیمور سپهوند، رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان استان لرستان نیز در این دیدار با اشاره به نقش کمیته امداد در محرومیت‌زدایی و توجه به نیازمندان خواستار مشارکت خیران در محرومیت‌زدایی از خانوارهای نیازمند شد.

رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان استان با قدردانی از زحمات کمیته امداد در بحث کمک به سیل‌زدگان و محرومیت زدایی گفت: مشکلاتی در ساختار اداری و خدمت رسانی وجود دارد که باید اصلاح شود تا برنامه‌های خدمت رسانی مطلوب به مردم ارائه شود.

وی از همکاری کمیته امداد در برگزاری انتخابات و همکاری با این شورا در استان تقدیر کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: