کد خبر: 3827971
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
با مساعدت استانداری؛
گروه فرهنگی ــ سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به در حال انجام بودن ثبت مجمع خیرین ازدواج استان لرستان، اظهار کرد: از استانداری استان انتظار می‌رود که روند تشکیل مجمع خیرین لرستان را تسریع و تسهیل کند.

ثبت مجمع خیرین ازدواج تسریع شودبه گزارش ایکنا از لرستان، سیدعلی کریمی، سرپرست ورزش و جوانان لرستان، امروز چهارشنبه، ۲۶ تیر در ستاد ساماندهی امور جوانان استان لرستان که با موضوع هفته ازدواج برگزار شد، اظهار کرد: امسال از ۱۲ تا ۱۸ تیرماه و هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) برنامه‌های متنوعی در هفته ازدواج در سطح استان لرستان برگزار خواهد شد.

وی با ذکر این مطلب که در هفته ازدواج ۱۲ برنامه شاخص در سطح استان اجرا خواهد شد، ادامه داد: اهم برنامه‌های هفته ازدواج در مناطق سیل‌زده است.

کریمی بر ترویج فرهنگ ازدواج آسان تأکید کرد و افزود: پک‌های لوازم خانگی برای زوجین مناطق سیل‌زده توزیع می‌شود.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به این‌که برنامه‌های هفته ازدواج و جشنواره ازدواج در یازده شهرستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: اجرایی نمودن مصوبات در حوزه جوانان از ضروریات است لذا تقسیم کاری که توسط ستاد ساماندهی امور جوانان لرستان برای دستگاه‌ها انجام می‌گیرد، اجرایی شوند.

کریمی با ذکر این مطلب که از مروجین ازدواج در این هفته تجلیل خواهد شد، ادامه داد: نمایشگاه عرضه ملزومات ازدواج برپا می‌شود کمااینکه در این نمایشگاه دستگاه‌های اجرایی توفیقات خود را در حوزه ازدواج و جوانان را عرضه می‌کنند و بخشی از نمایشگاه در حوزه ازدواج در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به در حال انجام بودن ثبت مجمع خیرین ازدواج لرستان، ادامه داد: ثبت مجمع خیرین ازدواج با مساعدت استانداری تسهیل شود.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به برگزاری برنامه تجلیل از خانواده‌های همسران شهدای مدافع حرم در هفته ازدواج، بیان کرد: در حوزه پژوهشی باید بحث مهریه، آسیب‌شناسی شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: