کد خبر: 3822310
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
گروه فرهنگی ــ معاون حوزه علمیه خواهران لرستان از برگزاری پنج مسابقه بازخوانی متن بیانیه «گام دوم انقلاب» در مدارس علمیه خواهران استان خبر داد و گفت: دو نمایشگاه با موضوعات و سرفصل‌های بیانات مقام معظم رهبری و خلاصه‌ای در مدارس علمیه خواهران لرستان برپا می‌شود.

ع به گزارش ایکنا از لرستان، به‌ نقل‌ از روابط عمومی حوزه علمیه خواهران لرستان، سمیه عزیزی، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان با اشاره به بیانیه «گام دوم انقلاب» که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب توسط مقام معظم رهبری مطرح شد، گفت: در راستای اجرای مفاهیم بیانیه «گام دوم انقلاب» برنامه‌های متعدد فرهنگی برای طلاب مدارس علمیه لرستان برگزار می‌‏شود.
وی افزود: در این راستا دو نمایشگاه 10 و 20 روزه با موضوعات و سرفصل‌های بیانیات مقام معظم رهبری و خلاصه‌ای از دستاوردهای انقلاب، در حوزه علمیه خواهران لرستان برگزار می‌شود.
عزیزی برگزاری پنج مسابقه بازخوانی متن بیانیه «گام دوم انقلاب» را از دیگر برنامه‌های فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان برشمرد و یادآور شد: در این خصوص نیز 50 نفر از خواهران طلبه استان این بیانیه را قرائت و بازخوانی خواهند کرد‌.
معاون فرهنگی حوزه علمیه لرستان با بیان این‌که در تبلیغ مبانی بیانیه «گام دوم انقلاب»، مبلغان به تبیین مسیرهای پُرافتخار و برکات متعدد نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف خواهند پرداخت، گفت: بانوان مبلغ در فضای مجازی این برکات را برای مردم جامعه به‌ویژه نسل جوان تبیین و تشریح می‌کنند‌.
وی با بیان این‌که رسالت عظیم مبلغان آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی نسبت به هجمه‌های دشمن در جامعه است، ادامه داد: در این طرح تبلیغی، بانوان مبلغ در خصوص مبانی دشمن‌شناسی و استکبارستیزی نیز به تبلیغ خواهند پرداخت.
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان با اشاره به بارگذاری متن بیانیه گام دوم انقلاب در کانال پژوهشی مدارس علمیه، گفت: تاکنون قریب‌ به 400 نفر از خواهران طلبه مدارس علمیه استان لرستان در این طرح تبلیغی مجازی شرکت کرده‌اند که امید است بتوانند رسالت تبلیغی خود را به‌نحو احسن در این فضای مجازی انجام دهند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: