کد خبر: 3813951
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
گروه اجتماعی ـ نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به یکنواخت بودن مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، اظهار کرد: این مراسم که مربوط به برجسته‌ترین شخصیت جهان است، باید از یکنواختی و تشریفاتی بودن خارج شده و در شان آن حضرت برگزار شود و در جای خود نیز نباید بگذاریم به فرمایش امام خمینی(ره) قیام 15خرداد فراموش شود.

نگذاریم 15 خرداد فراموش شودبه گزارش ایکنا از لرستان، آیت الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، چهارشنبه یکم خردادماه، در نشست ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و راهپیمایی روز قدس، گفت: امام خمینی(ره) یک شخصیت استثنایی و بی‌نظیر در تمامی حوزه‌هاست و راجع‌به این شخصیت باید بیش‌از آنچه در تصور می‌گنجد، تلاش کنیم.
وی با اشاره به یکنواخت بودن مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، اظهار کرد: این مراسم باید از یکنواختی و تشریفاتی بودن خارج شده و در شان آن حضرت برگزار شود و در جای خود نیز نباید بگذاریم به فرمایش امام خمینی(ره) قیام 15خرداد فراموش شود.
میرعمادی با بیان این‌که ظرفیت بسیار بزرگی در اختیار داریم که باید از آن در راستای انقلاب استفاده کنیم، گفت: برگزاری شب شعر، فعالیت‌های فرهنگی برای شناساندن امام خمینی(ره) به نسل جوان باید از فعالیت‌های کمیته‌های تشکیل شده باشد.
وی با اشاره به این‌که در این ستاد باید کمیته‌های مختلف مانند کمیته علمی تشکیل شود و در مساجد و دانشگاه‌ها محتوایی که زا سخنان و زندگی امامین انقلاب استخراج شده بیان شود، ادامه داد: گام دوم انقلاب شروع شده و ما باید برای شناساندن امام خمینی(ره) به نسل جوان بیشتر تلاش کنیم.
میرعمادی افزود: ایجاد انگیزه برای شناخت امام خمینی(ره) و اهداف انقلاب همچنین فعالیت‌های بینشی باید در دستور کار قرار گیرد و با تشکیل جلسه شورای اداری برای مراسم ارتحال وظایف ادارات مشخص شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به باشکوه برگذار شدن راهپیمایی روز قدس همانند سال‌های قبل در استان،اظهار کرد: اکنون یک میدان تقابل بین انقلاب اسلامی و آمریکا و مظهر استکبار رژیم صهیونیستی ایجاد شده و پشت پرده جریان‌های مختلف آمریکا در دست صهیونیست‌ها است.
وی ادامه داد: تزلزل‌هایی که در تصمیم‌گیری‌های سران آمریکایی وجود دارد نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی در حال وادار کردن آمریکا برای تهدید علیه ایران است وگرنه سران آمریکا ترسو و بزدل‌تر از آن هستند.
میرعمادی تصریح کرد: تصمیم‌گیر مسایل آمریکا، صهیونیست‌ها هستند و از سویی هیات حاکمه آمریکا با تمام وجود رژیم صهیونیستی را تایید می‌کنند.
نماینده ولی‌فقیه در لسرتان تأکید کرد: مردم با آگاهی و بینش خود بار دیگر راهپیمایی روز قدس را باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: